Alexa Riley „Dla niego wszystko”

Alexa Riley „Dla niego wszystko”

Paige Turner chciałaby zapomnieć o przeszłości, ale traumatyczne doświadczenia wciąż kładą się cieniem na jej życiu i nie pozwalają myśleć o szczęściu. Pragnie zemsty na ojcu, Alexandrze Owensie, który na jej oczach zamordował matkę. Nienawiść, która pali bohaterkę od środka, sprawia, że dusi ona w sobie uczucia wobec Kapitana (Ryana). Jest bowiem przekonana, że na niego nie zasługuje. Na domiar złego Kapitan przez wiele lat pracował dla Owensa w CIA, co budzi w Paige niepewność wobec jego motywacji.
Na szczęście uczucia do Ryana wygrywają i sprawiają, że dziewczyna musi zmienić swoje plany. Zanim się obejrzy, Ryan zajmie najważniejsze miejsce w jej życiu i w sercu. Wielkie tajemnice nigdy nie pozostają ukryte na długo, a gdy prawda w końcu wyjdzie na jaw, Ryan zrobi wszystko, by uratować sytuację. Bo Paige zawsze była jego – tylko jego.

Alexa Riley „Dla niego wszystko”

Alexa Riley

To pseudonim literacki dwóch zadziornych przyjaciółek, które piszą wspólnie opowieści ze szczyptą erotyki. Każda ma męża i dwoje dzieci, obie kochają futbol, pączki i dręczonych obsesją bohaterów literackich. Specjalizują się w historiach miłosnych, słodkich i jednocześnie pikantnych, których przeczytanie nie zajmuje całego roku.

Autorka od wielu miesięcy jest #1 w rankingu najpopularniejszych autorów Amazonu w kategorii literatury erotycznej. Jej książki nie raz trafiały na #1 miejsce listy najlepiej sprzedających się tytułów na Amazonie. Sama autorka nie wychodzi spoza pierwszej setki topowych autorów Amazonu ogółem.
Dla niej wszystko to była jej pierwsza „pełnowymiarowa” powieść; pierwsza część dylogii. Dla niego wszystko to kolejny tytuł serii!