Baza lotnicza Kid Cars 3D

Dla wszystkich dzieci, które kochają samoloty i konstruowanie wielopoziomowych tras, firma Wader stworzyła najnowszy zestaw tematyczny – bazę lotniczą Kid Cars 3D. Dwupoziomowa baza liczy sobie 3,8 metra i odwzorowuje prawdziwe lotnisko. Na parterze jest część służąca technicznej obsłudze samolotów w czasie startów i lądowań. Na piętrze znajduje się stanowisko dla helikoptera. W zestawie jest sześć pojazdów lotniczych, dołączone są również naklejki tematyczne.

Najnowsza zabawka konstrukcyjna pochodzi z nagradzanej edukacyjnej serii Kid Cars 3D.

Baza lotnicza jest kompatybilna z pozostałymi trasami z serii Kid Cars 3D, Kid Cars Series i Friends on the Move co pozwala na łączenie elementów i niekończące możliwości rozbudowy. Łatwy system łączeń umożliwia dzieciom tworzenie konstrukcji zarówno w pionie jak i poziomie. Zabawka rozwija wyobraźnię, zdolności intelektualne oraz manualne dziecka. Produkt został stworzony z bezpiecznych i trwałych elementów i jest odpowiedni dla dzieci już od 1 roku życia.

Baza lotnicza Kid Cars 3D
Producent: Wader-Woźniak
Cena: 75 pln

O firmie Wader-Woźniak

Polski producent zabawek Wader-Woźniak istnieje na rynku od 25 lat. Firma należy do ścisłej czołówki europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego. Misją firmy jest wspieranie rodziców oraz nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w pierwszych latach życia.