„Bo bez Ciebie”. Sadowsky feat. Kapela Ciupaga

"Bo bez Ciebie" to najnowsza propozycja od Kapeli Ciupaga i Sadowsky! Akcenty góralskiej muzyki sprawiają, że piosenka pozostaje z nami na dłużej.

„Bo bez Ciebie”. Sadowsky feat. Kapela Ciupaga

„Bo bez Ciebie” to najnowszy utwór grupy Sadowsky Music Group. Robert Sadowski to autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny. Muzyk zaprosił do współpracy Kapelę Ciupaga, z wokalistą Piotrkiem Krzywdzińskim na czele. Połączenie świata popu i rocka z muzyką góralską, dało niezwykle energetyczny kawałek. Utwór porywa do tańca, a melodyjny refren pozostaje w pamięci. Zespół tworzy grupa przyjaciół, których połączyło zamiłowanie do góralskiej muzyki. W 2016 roku zajęli trzecie miejsce w finale Mam Talent i wydali trzy płyty.
Inspiracją dla stworzenia „Bo bez Ciebie”, były osobiste przeżycia kompozytora – „Mając obok siebie najważniejszą osobę, wiem, że niczego mi więcej nie potrzeba i nie boję się patrzeć z uśmiechem w przyszłość. Niezależnie od wszystkiego jeśli masz wsparcie drugiej, bliskiej Ci osoby nigdy nie jest za późno, aby zacząć w życiu jakiś etap od początku, zupełnie na nowo” – opowiada Robert Sadowski. Teledysk został nakręcony w zimowym klimacie południowej polski i góralskiej scenerii.

Teledysk utworu „Bo bez ciebie”: