Britney Spears jest w ciąży

Księżniczka popu do niedawna nie miała kontroli nad własnym życiem. Teraz z narzeczonym szykują się nie tylko do ślubu, ale także do powitania nowego członka rodziny.

britney spears w ciąży
Britney Spears jest w ciąży. Foto Instagram @samasghari

Tyle schudłam podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam, ojej, co się stało z moim brzuchem? – napisała na Instagramie piosenkarka.

Jak wyjaśniła, jej narzeczony – którego w swoim poście nazwała „mężem” – zażartował, że Britney Spears jest w jedzeniowej ciąży. To kondycja, z którą dobrze zaznajomiony jest każdy, kto kiedykolwiek zjadł na raz całą pizzę. Jednak kawał ukochanego dał gwieździe do  myślenia. Postanowiła więc zrobić test ciążowy. Jak się okazało, Britney Spears jest w stanie błogosławionym (i to niemającym nic wspólnego z jedzeniem).

Britney Spear jest w ciąży

Informacja o ciąży bardzo ucieszyła fanów piosenkarki. Wiadomość o tym, że Britney Spears razem z narzeczonym, Samem Asgharim, spodziewają się dziecka, to dla wielu osób kolejne zwycięstwo celebrytki. Wokalistka, która przez lata znajdowała się pod kuratelą ojca, nie mogła bowiem do niedawna decydować o własnym ciele. Zmuszana była m.in. do przyjmowania antykoncepcji wbrew własnej woli. Na szczęście pod koniec 2021 Spears udało się sądowo uwolnić od ojca.

Zobacz także: Britney Spears w końcu uwolniła się spod kurateli ojca!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

Narzeczony Britney Spears

Po wygranej batalii sądowej o wolność, Britney Spears na nowo próbuje ułożyć sobie życie. We wrześniu 2021 przyjęła zaręczyny swojego partnera, Sama Asghariego, z którym spotyka się od 2016. Para poznała się podczas kręcenia teledysku do utworu „Slumber Party”. Co ciekawe, 28-latek został przez Spears nazwany „mężem” w poście, w którym wyznała, że jest w ciąży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

Depresja okołoporodowa

Wokalistka podzieliła się z fanami również inną informacją. Wyznała, że podczas poprzedniej ciąży cierpiała na depresję okołoporodową. Wtedy jednak było to coś, o czym się nie rozmawiało. Spears, której synowie przyszli na świat w 2005 i 2006 roku, ma jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Teraz kobiety mówią o tym codziennie – napisała. – Dziękuję Jezusowi, że nie musimy już utrzymywać tego bólu w sekrecie.