Camila Cabello w szpitalu! Co się dzieje?

Artystka trafiła do szpitala po swoim koncercie na gali Billboards. Odwołany został jej występ z Taylor Swift! Co się stało?

Foto. instagram.com/camila_cabello

Camila Cabello musi zadbać o swoje zdrowie! Już teraz przez swój stan zdrowia Camila Cabello odwołała ważny występ. Co się stało?

Taylor Swift miała pojawić się na scenie w Seattle razem z Camilą Cabello. Jednak występ gwiazdy został odwołany. Kilka dni temu Cabello dała świetny koncert podczas gali Billboards. Tuż po występie młoda wokalistka trafiła do szpitala. Czy problemy zdrowotne uniemożliwią jej rozwój kariery?

– Po moim występie na Billboardach czuję się naprawdę chora i trafiłam do szpitala, żeby to sprawdzić. Przeprowadzili wiele testów i wszystko jest w porządku. W zasadzie zdiagnozowano odwodnienie, mam też małą gorączkę – pisała Camila.

Mogłoby się wydawać, że to tylko chwilowe problemy. Jednak nie należy lekceważyć niepokojących sygnałów. Lekarze zalecili piosenkarce odpoczynek. Dla fanów Cabello to na pewno ogromna strata, ale należy pamiętać, że zdrowie gwiazdy jest najważniejsze!

Wpis znaleziono dzięki:

- Camila Cabello

- Muzyka

- Taylor Swift