Celine Dion skończyła 54 lata. To nie był dla niej łatwy rok

Celine Dion, kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, 30 marca obchodziła kolejne urodziny. Nie obyło się bez wielu Instagramowych życzeń i gratulacji od fanów.

To nie był dla niej łatwy rok Po przerwie spowodowanej pandemią Celine miała nadzieję wrócić na scenę i dalej zachwycać swoim głosem. Niestety, okazało się, że ze względów zdrowotnych musiała odwołać koncerty. Piosenkarka nie podała z jakimi problemami dokładnie musiała się mierzyć, jednak niektórzy spekulowali, że może to być związane z jej nawracającymi, dotkliwymi skurczami mięśni. Kwietniowe koncerty są jak na razie odwołane mamy nadzieję, że piosenkarka szybko powróci do zdrowia.

30 lat od wydania albumu Celine Dion

Dwa dni temu na Istagramie piosenkarki pojawił się post o tym, że drugi anglojęzyczny studyjny album Celine Dion, zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem, obchodzi właśnie 30-tą rocznicę. Co więcej, tego samego dnia kompozytorka skończyła 54 lata! Na Istagramie pojawiło się wiele życzeń od fanów, wyrazów podziwu dla jej twórczości a także pytań odnośnie jej stanu zdrowia. „Co u Celine?”, „Mam nadzieję, że masz się dobrze”, „Martwię się” piszą obserwujący.