Co Kristen Stewart zrobiła na czerwonym dywanie?

Gwiazdy na festiwalu filmowym w Cannes wciąż zaskakują publiczność. Aktorka Kristen Stewart przeszła przez czerwony dywan boso. W ten sposób protestowała przeciwko regulaminowi.

Foto instagram.kristenstewartx

Największy na świecie festiwal filmowy w Cannes, jak i inne podobne wydarzenia ma swoje reguły, jakich muszą dotrzymywać gwiazdy i goście imprezy. Między innymi nie wolno robić selfie na czerwonym dywanie. Celebryci nie mogą także wchodzić na prezentacji filmów w butach na płaskiej podeszwie. Oczywiste jest, że taki zakazy nie wszystkim się podobają.

W 2015 roku, na premierę filmu „Carol” nie wpuszczono kilkudziesięciu kobiet z powodu braku obcasów. Rok później na znak protestu Julia Roberts przeszła przez czerwony dywan boso.

Aktorka Kristen Stewart pojawiła się na premierze filmu „BacKkKlansman”. Była ubrana w piękną sukienkę od Chanel i szpilki od Christiana Louboutina. Kiedy zaczął padać deszcz Kristen Stewart poślizgnęła się, dlatego postanowiła zdjęć buty i dalej pójść boso. Oczywistym jest, że aktorka takim zachowaniem podtrzymała próbę protestu przeciwko regulaminowi festiwalu.

Foto instagram.kristen_fans_

Organizatorzy stwierdzają, że buty na płaskiej podeszwie nie przystroją tak ważnej imprezie. Dlatego gwiazdy zobowiązane są do noszenia obcasów na czerwonym dywanie.

Co myślicie o takich zasadach? Czy faktycznie należy wskazywać kobietom w co mają się ubierać?