Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Dziennik to wspaniała książka dla młodych mam. To miejsce do zapisywania wspomnień, uczuć i przemyśleń z najważniejszych chwil macierzyństwa.

Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Cudowne momenty zatrzymasz na całe życie i przypomnisz je sobie w trudnych czasach. Dzięki temu nie stracisz nadziei na lepsze jutro.

Dobre słowo pomaga przetrwać

Znajdziesz w nim słowa wsparcia, wskazówki, jak znaleźć i wykorzystać czas dla siebie, inspirujące hasła, proste przepisy kulinarne i kalendarium przełomowych momentów w życiu mamy i dziecka. Dziennik to strony pełne otuchy, miłości i humoru. To idealny prezent dla każdej nowej mamy.

Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Wiem z doświadczenia

Nazywam się Amy Ransom, jestem mamą i autorką bloga Surviving Motherhood (Przetrwać macierzyństwo). Mam troje dzieci. Każde z nich przyniosło ze sobą na świat inne wyzwania i radości, bo przecież każde dziecko jest wyjątkowe. Wymyśliłam Dziennik, żeby pomóc młodym mamom przetrwać pierwsze dwanaście miesięcy wspólnego życia z maluchem. Zawarłam w nim wszystko to, czego mnie samej brakowało, bym mogła przestać się zamartwiać i zacząć cieszyć macierzyństwem.
Pozdrawiam ciepło,
Amy
PS. Naprawdę wszystko będzie dobrze