Demi Lovato ma kłopoty! Z czego zwierza się fanom w najnowszej piosence?

Wokalistka niejednokrotnie podkreślała, że ma za sobą ciężką przeszłość. Dla wielu osób stała się wzorem do naśladowania i pomocą w wytrwaniu. Jednak Demi pokazuje, że nie jest tak silna, jakbyśmy przypuszczali.

Foto. instagram.com/ddlovato

Demi Lovato to młoda artystka, która jest znana nie tylko ze swoich dokonań w świecie muzycznym. Dla fanów stanowi wsparcie i autorytet. Gwiazda zmagała się między innymi z depresją i zaburzeniami odżywiania. Zachwyca swoim silnym charakterem. To przykład osoby, która może zdziałać wiele dobrego, jednocząc ludzi.  Jednak okazuje się, że nadal nie radzi sobie z jednym ze swoich nałogów. Skąd o tym wiemy?

21 czerwca pojawiła się nowa piosenka Lovato, zatytułowana „Sober”. Tekst utworu jednoznacznie wskazuje na fakt, że Demi dzieli się z fanami swoim problemem – złamaniem trzeźwości. Sytuacja wydaje się dosyć poważna, ponieważ artystka niedawno świętowała 6 lat, odkąd nie sięga po alkohol.

„Mamo, tak mi przykro, że już nie jestem trzeźwa

I tato, proszę, wybacz mi napoje rozlane na podłodze

Przykro mi z powodu fanów, których rozczarowałam, którzy obserwowali mój kolejny upadek.

Chcę być wzorem do naśladowania, ale jestem tylko człowiekiem”

– takie słowa znajdziemy w nowym utworze Demi.

Piosenkarka pod koniec zapewnia, że się poprawi. Życzymy jej powodzenia, ponieważ niesie ogromna pomoc osobo, które mierzą się z nałogami.