Dzień Matki dla Mam podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zaprosiła Mamy podopiecznych w warszawskim Teatrze Syrena na uroczystości z okazji Dnia Matki. Mamy obejrzały spektakl „Pajęcza sieć”, otrzymały prezenty i kwiaty, uczestniczyły w losowaniu atrakcyjnych upominków.

dzien matki w syrenie5

Sztuka Agaty Christie – mistrzyni angielskiego kryminału – w reżyserii Wojciecha Malajkata, z udziałem znakomitych aktorów to nie wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane dla Mam podopiecznych.

Panie wzięły udział również w losowaniu cennych nagród i już wkrótce pięć z nich będzie mogło cieszyć się pobytem w luksusowym Hotelu SPA lub zabiegiem w Klinice SPA. Poza tym Fundacja zorganizowała loterię fantową, w której każdy los wygrywał.

dzien matki w syrenie4

W części oficjalnej, brawurowo poprowadzonej przez aktora Jacka Plutę, zostały nagrodzone cztery Mamy. Prezes Stanisław Kowalski wręczył im dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie się na rzecz Fundacji, a od Beaty Tyszkiewicz Prezydent Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą”, otrzymały książki z dedykacją.

dzien matki w syrenie3
Prezes Stanisław Kowalski z rąk Pułkownika Jana Gazarkiewicza ze Związku Spadochroniarzy Polskich otrzymał Złote Odznaczenie „Za Zasługi dla Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego”.

dzien matki w syrenie

Każda z Pań na zakończenie uroczystości otrzymała podarunek i kwiaty.