„Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Amy Schumer

Ta książka to niesamowita historia kobiety, której największą bronią jest cięty dowcip. Amy Schumer, najgorętsze nazwisko światowego stand-upu i gwiazda kina dzieli się historią swojego życia.

„Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Amy Schumer

Kobieta, która znalazła się na liście stu najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time”, opowiada o dyskryminacji, przemocy domowej, seksie, związkach i absurdach sławy. Wszystko okrasza swoim charakterystycznym stylem i dobrze znanym poczuciem humoru. Jej inteligentna opowieść bawi do łez i pozwala utożsamiać się z problemami znanymi z codziennego życia.

Komediowy geniusz w spódnicy

Amy opowiada o chorobie ojca, bankructwie rodzinnej firmy i nienawiści, z jaką spotyka się od początków kariery. Nie ukrywa niczego, nawet problemów z prawem i agresji ze strony byłego chłopaka.
 W swoich esejach nie oszczędza nikogo, śmieje się ze wszystkich, ale przede wszystkim z samej siebie. To wszystko po to, aby publiczność się uśmiechnęła i poczuła lepiej. Ta uznana
komediantka i aktorka doskonale wie, jak trudno odbić się od dna, a jej historia jest żywym dowodem na to, że w życiu wszystko jest możliwe.

„Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach” Amy Schumer

Amy Schumer

Popularna w Stanach aktorka komediowa, standuperka i zdobywczyni nagrody Emmy. Ameryka pokochała ją za to, że lubi mówić o seksie i związkach, konfrontując stereotypy związane z płcią i śmiejąc się ze wszystkich, ale przede wszystkim z siebie. W swoich ostrych i błyskotliwych wystąpieniach walczy o prawa kobiet, bez cenzury poruszając ważne kwestie społeczne. Jest pomysłodawczynią, współproducentką oraz główną gwiazdą serialu komediowego Inside Amy Schumer, emitowanego na Comedy Central od 2013 roku.