Skórzana odsłona gwiazd. Która z pań wygląda najpiękniej?

skorzana odslona gwiazd  korzuchowska gardiasjpg

W samym sercu Warszawy, plejada gwiazd wypełniła showroom Tweed, aby podziwiać najnowszą kolekcję marki, w której odnaleźć można wiele modowych nowości oraz oryginalnych rozwiązań krawieckich.

Stylowa Małgorzata Kożuchowska wybrała skórzane spodnie marki i torebkę z tłoczonym motywem Wilgi – nowym logo OCHNIK. „Cieszę się, że mogę promować polską markę, która podąża za trendami, cały czas się rozwija i udoskonala swoje produkty. Marka zaczęła stawiać na bardzo dobre wykończenia. Torebki mają dobrej jakości skuwki i zamki, a to jest niezwykle istotne, w końcu detale świadczą o klasie. Można śmiało uznać, że ubrania OCHNIK mają charakter. W zależności, co ze sobą połączymy możemy iść do pracy i na wieczorną kolację” – powiedziała ambasadorka marki. Dorota Gardias również postawiła na skórzane spodnie, ale połączyła je z klasyczną ramoneską tworząc bardziej drapieżny look. „W związku z tym, że kocham rockowy styl to wybrałam skórzane spodnie i kurtkę OCHNIK do tego bransoletkę także w tym stylu. Poprzez swoją stylizację chciałam pokazać, że w takim „motocyklowym” looku można też wyglądać elegancko.” – podsumowała prezenterka. Dużą popularnością cieszyły się idealnie podkreślające figurę skórzane

sukienki, w których Magda Steczkowska, Anita Sokołowska i Tamara Arciuch wyglądały niezwykle kobieco. „Jestem cała w OCHNIKU „od stóp do głów” . Piękna jest tutaj prostota a dodatkowo jestem zachwycona torebkami tej marki.” –mówiła pytana o swój strój Magda Steczkowska. Anita Sokołowska również nie szczędziła marce pochwał – „Lubię ten pazur, który ma OCHNIK. Sukienka, którą mam na sobie jest bardzo seksowna i przede wszystkim idealnie skrojona. Wśród zaproszonych gości i jedną ze współprowadzących spotkanie była Claudia Adaszewska, młoda projektantka i blogerka, którą w 2014 r. magazyn „Vanity Fair” umieścił na liście najlepiej ubranych osób na świecie i którą OCHNIK zaprosił do współpracy. Jej mini kolekcja łączy w sobie miejski look ze szlachetnymi tkaninami i jest dedykowana młodym, aktywnym kobietom.

W kolekcji jesień-zima 2015/2016 projektanci OCHNIK postawili na atrakcyjne surowce, faktury i formy. Bogatą kolekcję najwyższej jakości odzieży skórzanej, futer i kożuchów wzbogacono o liczne propozycje tekstylne. Trzy znakomite linie odzieży – elegance, casual i fashion – uzupełniono szeroką gamą stylowych dodatków, takich jak: torebki, portfele, czapki, szale, rękawiczki, czy obuwie damskie.