Dzikie dziecko najnowszej kolekcji Guess Rocks

dzikie dzieckoGuess Watches wprowadza na scenę najnowszy zegarek z kolekcji G Rocks – Wild Child. Dzikie dziecko to uosobienie wszystkich cech tej marki – młodości, zadziornego wdzięku, przekorności i najnowszych trendów w modzie.

Niepokorny Wild Child to najmłodsze dziecko z kolekcji G Rocks marki Guess Watches. Inspirowany rockowym stylem zegarek to jeansowy mankiet, który został ozdobiony charakterystyczną dla logo marki literą „G”. Niewielka, okrągła koperta tego modelu została otoczona dwunastoma kryształowymi łzami i mieniącą się w promieniach słońca obręczą ze srebra.
– Błyszczące kamienie i jeans to najbardziej charakterystyczne dla Guess Watches połączenie dwóch materii. Wild Child jest esencją stylu naszej marki – powiedziała Jacqueline Powers, International Brand Manager marki Guess Watches.
W kolekcji G Rocks Wild Child jest dostępny do wyboru w dwóch wersjach: jeansowej i skórzanej. Pasek o szerokości 60 mm został podbity futrem, któe wywijając się miękko okala brzegi mankietu. Model ze skóry jest dostępny w trzech kompozycjach kolorystycznych: brązowej, białej i czarnej.
Pierwsza linia zegarków Guess powstała w 1983 roku. Akcesoria marki zawsze były projektowane z myślą o młodych osobach, które podążają za modą. Guess dla kobiet to synonim połączenia wielkomiejskiej elegancji i aktualnych trendów.
Guess dla mężczyzn jest inspirowany technologią, nowoczesnym designem i wysokiej jakości materiałami. Zegarki Guess są dystrybuowane poprzez 12.000 salonów w 70 krajach świata. Najnowsze kolekcje są dostępne w Europie, Azji, Australii, Północnej i Południowej Ameryce oraz Środkowo-Wschodniej, Północnej i Południowej Afryce. W Polsce Guess Watches można kupić w salonach sieci Zibi.

Friday, 28 July 2006