Edyta Górniak chce wystawić na sprzedaż swoje ubrania

Edyta Górniak rozpoczęła rozmowy z modowym sklepem La Moda.pl w sprawie wystawienia swoich ubrań na sprzedaż. – Odezwała się do nas przed Bożym Narodzeniem – zdradza Jurand Sękowski z portalu i dodaje, że już od dawna klientki proszą o możliwość zakupu ubrań wokalistki. W internetowym sklepie swoje stroje wystawia już ponad 30 gwiazd m.in. Edyta Herbuś, Martyna Wojciechowska, Dorota Willimas czy Zuzanna Bijoch.


Edyta Górniak słynie z oryginalnych i bardzo kobiecych strojów podczas występów. Piosenkarka zawsze sama wybiera kreacje i decyduje o doborze dodatków. Kilka tygodni temu na sylwestrowym koncercie z Dwójką na wrocławskim rynku wystąpiła w dwóch krótkich sukienkach – małej czarnej oraz złotej.

Piosenkarka do tej pory nie wystawiała jednak, jak inne gwiazdy, swoich strojów na sprzedaż. Wyjątek zrobiła niedawno, kiedy oddała jedną z sukienek na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Długa, cekinowa kreacja, w której wystąpiła na gali TVN „Zwykły Bohater” w 2012 roku była autorstwa projektantki Violi Piekut. Wyceniona została na 5 tys. zł

Teraz o wystawienie innych strojów Edyty Górniak na sprzedaż, zabiega internetowy sklep LaModa.pl. Rozmowy właśnie trwają.

– Mam nadzieję, że taka współpraca w najbliższym czasie dojdzie do skutku i garderoba pani Edyty będzie na La Moda.pl. Czynimy ku temu już przygotowania – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Jurand Sękowski z firmy La Moda.

W internetowym sklepie ubrania na sprzedaż wystawia ponad 30 znanych Polek, a największym zainteresowanie cieszą się stroje Edyty Herbuś. Jurand Sękowski przyznaje, że gwiazdy decydują się na sprzedaż bardzo różnych rzeczy.

– Martyna Wojciechowska pokazała bardzo wiele podróżniczych strojów, w których zwiedzała świat i w których realizuje swój program w TVN – mówi Jurand Sękowski. – Bardzo ciekawą garderobę przygotowała Beata Sadowska. W jej szafie można było znaleźć nawet takie perełki jak Arkadius sprzed 15 lat, co już jest praktycznie nie do dostania. Przepiękną, bardzo światową garderobę przygotowała Zuzanna Bijoch. Doskonałą kolekcję torebek wystawiła Dorota Williams.

Friday, 24 January 2014