Elegancko i nowocześnie. Postaw na grzejnik ze stali nierdzewnej we wnętrzu.

Wybór grzejnika może okazać się trudniejszy niż nam się wydaje. Jego wygląd to kwestia, którą możemy zostawić na sam koniec.

Elegancko i nowocześnie. Postaw na grzejnik ze stali nierdzewnej we wnętrzu.2

Pierwsze to jego przeznaczenie – w jakim pomieszczeniu będzie zamontowany i jakie dodatkowe funkcje będzie pełnił. Jednak to nie wszystko. Producenci grzejników, w tym marka LUXRAD w swojej ofercie posiada wiele modeli grzejników, w tym te ze stali nierdzewnej na które warto zwrócić uwagę.

To z czego wykonany jest nasz grzejnik jest bardzo istotne. Od materiału zależy jego trwałość i wydajność, on też powinien zostać dobrze dopasowany do rodzaju wnętrza, w którym znajdzie się model. Przy wyborze grzejnika istotna jest również ich siła grzewcza. Warto wiedzieć, że grzejnik ze stali nierdzewnej emituje około 20% więcej ciepła niż tradycyjnie lakierowany.

Jakie są grzejniki ze stali nierdzewnej?

Nowoczesne, eleganckie i to co istotne – ponadczasowe. Dodatkowo powierzchnia takich modeli może być bowiem szczotkowana, ale również polerowana, dzięki czemu dobrze się prezentują. Warto wspomnieć, że stal nierdzewna ma dużą przewagę nad zwykłą powłoką galwaniczną. Cechuje się znacznie większą trwałością i odpornością, przede wszystkim na korozję – dzięki czemu umożliwia montaż w otwartych układach CO i pomieszczeniach o dużej wilgotności. Jej powierzchnia nie wymaga pokrywania dodatkowymi powłokami, dzięki czemu nie jest narażona na uszkodzenia czy odpryśnięcia podczas codziennego użytkowania.

W ofercie marki znajdziemy grzejniki zarówno lakierowane jak i te ze stali nierdzewnej. Kiedy już zdecydujemy o przeznaczeniu grzejnika możemy zacząć wybierać odpowiedni model pod kątem designu. Grzejniki ze stali nierdzewnej w ofercie firmy to modele w opcji zarówno drabinkowej, jak i pionowych rurek. Warto zwrócić uwagę na grzejnik Everest, wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej przy zastosowaniu technologii „Wulkan”. To jeden z najbardziej ekskluzywnych modeli z całej oferty. Elegancki, nowoczesny i oryginalny.

Od właściwego wyboru grzejnika zależy nie tylko wygląd pomieszczenia, ale jego funkcjonalność. W przypadku pytań, czy też wątpliwości warto skontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi producenta. Tam uzyskamy komplet niezbędnych informacji oraz zdecydowanie łatwiej będzie nam podjąć decyzję.