Ewa Chodakowska jako pierwsza polska trenerka weźmie udział w ogólnoświatowej kampanii

Ewa Chodakowska jako pierwsza polska trenerka weźmie udział w ogólnoświatowej kampanii adidas Women. Pierwsze efekty współpracy będzie można oglądać jeszcze w tym roku.

Ewa Chodakowska jako pierwsza polska trenerka
Ewa Chodakowska. Screen instagram

 

Po pobiciu rekordu Guinessa w największym, otwartym treningu fitness nadszedł czas na kolejny wielki sukces. Ewa Chodakowska została wybrana spośród setek trenerek na świecie dla ogólnoświatowej kampanii adidas, skierowanej do kobiet. Jest to damska linia odzieży i obuwia przeznaczona do treningu i fitnessu. To niezwykłe wyróżnienie oraz świadectwo uznania ciężkiej pracy trenerki.

Prace nad projektem rozpoczynają się w połowie sierpnia w Los Angeles. Efekty kampanii już niedługo będziemy podziwiać w jak w Polsce, tak i na całym świecie.

Ewa Chodakowska jest polską ambasadorką adidas od listopada 2012 roku. Razem z firmą adidas już po raz trzeci zorganizowała największy, otwarty trening w Polsce oraz jeździ z trasą treningową #mygirls, motywując kobiety do dbania o siebie.

Wczoraj na swoim instagramie napisała: ” Dzisiaj jest tym dniem, na który czekałam wiele lat. Trenuje ze mną ponad milion osób. Sześć milionów tygodniowo odwiedza moją stronę na fb. Te Liczby nie są wyssane z palca. Nie kupiłam lajków. Można wejść w listę fanów strony, każda osoba jest prawdziwa, można to sprawdzić.
Codziennie wrzucam dawkę motywacji i inspiracji odnośnie zdrowego stylu życia i owszem rzadko kiedy zderzam się tutaj z negatywną opinią – jestem jednak świadoma tego, że takie w sieci istnieją – ludzie gadają, że niebezpieczne, że kontuzyjne , że zbyt intensywne, że niepoprawne technicznie…

Czy nikt do tej pory nie pomyślał, ze te liczby robią swoje? Jeśli 1000 osób zacznie biegać, znikomy procent ulegnie kontuzji. Przy ogromnej liczbie osób, jaka trenuje ze mną, ten znikomy procent daje wynik, który może się odbić echem. Każda aktywność fizyczna naraża na kontuzje , ale najbardziej kontuzjogenny jest BEZRUCH !!! Czy nikt do tej pory nie pomyślał, że gdybym była tylko wymysłem marketingowym nie zaszłabym tu gdzie jestem? Wiele razy hamowałam swoje tłumaczenia będąc świadoma faktu – każdy trener będąc na świeczniku będzie krytykowany! W stanach krytykuje się Jillian Michaels, u nas gilotynuje się mnie Przywykłam, choć przyznaję że czekałam na ten dzień, kiedy powiem : EFEKTY MOJEJ PRACY I MÓJ PROFESJONALIZM BRONIĄ SIĘ SAME

Nie muszę się z niczego tłumaczyć i nie mam zamiaru. DZISIAJ JEST DNIEM PRZEŁOMOWYM. Jesienią rusza pierwsza światowa kampania @adidaswomen. Zdecydowano, że do kampanii zostaną wybrane trzy ambasadorki (trenerki – sportsmenki) z całego świata. Każdy kraj przedstawił swojego reprezentanta – Polska – mnie. Przefiltrowano prace i efekty każdej z reprezentantek. Ogromny zaszczyt !! Jestem jedną z trzech osób, które zostały docenione i wybrane do globalnej kampanii. W piątek kierunek LA Robię to co kocham ! Ty musisz chcieć brać i korzystać z mojej pracy, żeby jej efekty były widoczne”