EYE in Style Collection

 eye collectionsMakijaż tej wiosny koncentruje się na oku… Delikatne kolory cieni idealnie podkreślają naturalne piękno, wyraźnie zaznaczone brwi nadają twarzy wyrazu, a długie rzęsy dodają spojrzeniu zmysłowości.

Sięgnij po zestaw cieni do powiek Velour Eyeshadow Set z najnowszej wiosennej, limitowanej kolekcji EYE in STYLE marki Bell. Mają one niezwykle miękką, niemal aksamitną konsystencję, przez co gładko aplikują się na powiekę i równomiernie pokrywają ją subtelnym i szlachetnym kolorem.

eye collections maskara

Nic tak nie dodaje seksapilu, jak długie, perfekcyjnie rozdzielone rzęsy. LongLong mascara z kolekcji EYE in STYLE marki Bell sprawi, że Twoje rzęsy będą gęste, dłuuugie i zalotnie wywinięte. Nie zapominamy też o brwiach. Zestaw do modelowania brwi Ideal Brow pozwoli nadać im pożądany kształt, zagęścić je i podkreślić kolor, gwarantując przy tym bardzo naturalny efekt. Na koniec muśnij usta ponętną, zmysłową pomadką w odcieniu fuksji. I gotowe!

Koniecznie sięgnij po kosmetyki z limitowanej wiosennej kolekcji EYE in STYLE marki Bell, a z pewnością zrobisz zniewalające wrażenie!