Gwiazda dumnie prezentuje w odważnej sesji swój brzuszek!

Aktorka, znana między innymi za oskarowa rolę w „Czarnym Łabędziu”. wystąpiła niedawno w odważnej sesji dla „Vanity Fair”. Na zdjęciach dumnie pokazywała ciążowy brzuszek. Zostanie mamą już po raz drugi!

Nominated for BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE - DRAMA for her role in "Jackie," actress Natalie Portman attends the 74th Annual Golden Globe Awards at the Beverly Hilton in Beverly Hills, CA on Sunday, January 8, 2017.
Natalie Portman. GA

O ciąży Natalie wiadomo od czasu premiery filmu „Planetarium” na festiwalu filmowym w Wenecji. Wystąpiła wtedy na czerwonym dywanie w długiej, eleganckiej sukni, która podkreślała figurę. Natalie Portman i Benjamin Millepied są już rodzicami 5-letniego syna Alepha.

Instagram natalieportmanpage
Instagram natalieportmanpage

Aktorka ostatnio zdecydowała się na wzięcie udziału w sesji w znanym magazynie modowym „Vanity Fair”. Gwiazdy bardzo chętnie pokazują okrągłe brzuszki na okładkach pism. W tym czasopiśmie swoją sesję miała między innymi Demi Moor (1991 r.). Zdjęcia obu pań robiła słynna fotografka, Anna Leibovitz. Aktorki pięknie zaprezentowały się w ciążowych sesjach.

Natalie pojawiła się także na okładce specjalnego wydania „Vanity Fair”, zatytułowanego „Hollywood Issue”. Wystąpiła obok 10 innych najlepszych aktorek według listy tworzonej przez magazyn.

Instagram natalieportmanpage
Instagram natalieportmanpage