Gwiazdy ostro komentują wypowiedź Kaczyńskiego

Wypowiedź prezesa PiS na temat problemu dzietności w naszym kraju wzbudziła wiele kontrowersji. Wśród gwiazd, które nie ukrywają zażenowania pojawiła się przedstawicielka młodego pokolenia Young Leosia oraz dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazdy ostro komentują wypowiedź Kaczyńskiego
Foto Instagram @chodakowskaewa

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania w Ełku wytłumaczył, że problem z niską dzietnością w rodzi się poprzez nadmierne spożywanie alkoholu przez młode kobiety. Wspomniał też, że kobiety od procentów uzależniają się znacznie szybciej niż mężczyźni. Wspomniane stwierdzenia mocno poruszyły kobiety. Grono gwiazd, które komentują sprawę stale się powiększa. Do kobiet, które poczuły się dotknięte słowami Kaczyńskiego dołączyła już m.in. Anna Lewandowska, Kinga Rusin, czy Ewa Chodakowska. Ponadto żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się przy okazji smutnym faktem, jakim jest poronienie, którego doświadczyła. To poważny temat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@annalewandowska)

Agnieszka Woźniak-Starak pyta Jarosława o jego dzieci

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich social media często porusza tematy ważne i kontrowersyjne, szczególnie te dotyczące kobiet. Tym razem do polityka skierowała proste pytanie dotyczące posiadania dzieci.

,,Nie mam dzieci. To pewnie dlatego, że w sobotę byłam na imprezie i wypiłam całkiem sporo wina. A pan prezes nie ma z jakiego powodu? – dziennikarka na Instagramie.

Młoda raperka komentuje wypowiedź Kaczyńskiego ,,Alkohol jest passe”

Ta wypowiedź Kaczyńskiego odbiła się dużym echem. Temat rozgrzewa do czerwoności młode, jak i starsze grono kobiet, i nie tylko. Odważne stwierdzenie odnośnie ich ,,dających w szyje” skomentowała Young Leosia, podczas audycji „WojewódzkiKędzierski”.

,,To jest absurdalne, co się dzieje. Jak zobaczyłam to przemówienie, to pierwsza moja reakcja była taka, że zaczęłam się śmiać. To jest jawna dyskryminacja kobiet. Słowa, jakich użył, są dosyć prostackie.” – Young Leosia o słowach Jarosława Kaczyńskiego.

,,Świat idzie w kierunku healthy lifestyle i widzę, że pokolenie internetu dąży do ideału, do doskonałości. Nie jest modne brać narkotyki i pić alkohol. Modne jest chodzenie na siłownię, zdrowe odżywianie itd. Ja pochodzę z innego środowiska, nie będę nikogo oszukiwać.” – dodała