Horoskop od 14 do 21 sierpnia 2023

Czy wakacyjne prognozy na miłość sprawdziły się? Czy optymizm Baranów utrzyma się do następnego tygodnia? Wchodzimy w nowy znak. Od 21 sierpnia króluje nam Panna.

Sign of the zodiac Virgo is the starry sky, vector Illustration. Contour icon.
Znak zodiaku Panna. Fotolia

Czy będzie to pracowity tydzień, czy jednak jeszcze czujemy się wakacyjnie i odpoczywamy?

Baran

Barany w poniedziałkowy poranek wstaną pełne optymizmu i radości życia, ale już od południa obowiązki sprawią, że humor im się popsuje, a rutyna będzie je męczyć. Od czwartku staną się romansowe, będą dla wszystkich miłe, mogą liczyć na dobre relacje ze współpracownikami. W weekend mogą mieć skłonność do przeciążania organizmu, powinny podchodzić do wszystkiego mniej ambicjonalnie.

Byk

Byki w poniedziałkowy ranek wstaną lewą nogą, ale już popołudniu wciągną się w rytm pracy i obowiązków i to sprawi, że nastrój im się  poprawi. Mogą liczyć na sukcesy w pracy. W czwartek się wyluzują, będą cieszyć się życiem towarzyskim i uczuciowym, zadbają o swój wygląd i samopoczucie. W weekend będą emocjonalnie podchodzić do rzeczywistości, mogą przeżyć namiętne chwile z partnerem.

Bliźnięta

Bliźnięta w poniedziałek rano będą zadowolone z siebie i życia, ale już od południa będą miały gorsze samopoczucie, mogą szybko się męczyć i smucić się końcem lata. Czwartek zmieni ich nastrój, nabiorą chęci do życia, będą towarzyskie, romansowe, a w pracy mogą liczyć na dobre kontakty biznesowe. W weekend nastawią się na turystykę i sport, powinny jednak uważać, by nie wymagać od siebie zbyt wiele.

Rak

Raki w poniedziałek rano mogą czuć się nieco zdominowane przez innych, ale już od południa aura wokół nich się zmieni i będą mogły spokojnie zająć się pracą i domem. W czwartek zmieni się ich nastawienie do życia, mogą wchodzić w konflikty z innymi ludźmi, wszystko będzie je drażnić i irytować. W weekend będą miały dobry czas dla miłości, pasja będzie nadawać sens ich życiu.

Lew

Lwy rankiem w poniedziałek wyruszą na spotkanie z przygodą i będą pełne zapału, który jednak od południa zostanie zgaszony przez rutynę i szarą rzeczywistość. Nawał obowiązków i pracy może wywołać zmęczenie i bóle głowy. W czwartek zmieni się ten stan rzeczy, rozkwitnie życie towarzyskie, a praca stanie się mniej nudna. W niedzielę muszą uważać na wybuchy złości.

Panna

Panny rano w poniedziałek mogą być trochę niepozbierane, ale już od południa ostro wezmą się za pracę i obowiązki, nadrobią wszelkie zaległości, będą obowiązkowe i odpowiedzialne. W czwartek zmieni się im nastrój na bardziej towarzyski, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi, na wizytę u kosmetyczki lub u fryzjera.  W weekend poczują, że ich życie uczuciowe nabiera rumieńców.

Waga

Wagi rozpoczną tydzień w dobrym humorze, będą twórcze i pełne inwencji. W poniedziałkowe popołudnie humor popsuje im codzienność, wymagania i ostra ocena ich pracy przez innych. Od czwartku zwrócą się w stronę życia towarzyskiego i uczuciowego, będą miały wyjątkowe wyczucie estetyki. W weekend mogą mieć poczucie, że ludzie wymagają od nich za dużo.

Skorpion

Skorpiony w poniedziałek rano będą poirytowane, mogą wpadać w złość, ale już od popołudnia uspokoją się, zajmą się pracą i obowiązkami, a to sprawi, że osiągną spokój ducha. Od czwartku atmosfera wokół nich się zmieni, życie towarzyskie będzie kwitło, ale mogą mieć poczucie, że nikt nie jest wobec nich szczery. W weekend zaplanują wyczyny sportowe i erotyczne.

Strzelec

Strzelce w poniedziałkowy ranek będą w doskonałym humorze, który jednak zostanie zakłócony przez obowiązki i rutynowe działania. Będą zmuszone wykonywać nudne, rutynowe zadania, szara codzienność będzie doskwierać. Od czwartku będą mogły oddać się życiu towarzyskiemu, będą romansowe i uczuciowe. W weekend będą miały dobry czas na uprawianie sportów.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek rano mogą mieć problemy w kontakcie z przełożonymi, ale od południa wszystko zacznie układać się jak należy, będą pracowite, dobrze zorganizowane i chętnie będą pracować. Od czwartku mogą mieć gorszy nastrój i dołki emocjonalne, w relacjach uczuciowych może dojść do nieporozumień. W weekend mogą liczyć na namiętne chwile i dobre układy z bliską osobą.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek w pracy będą kreatywne i pełne dobrych chęci, jednak od południa ich zapał może okazać się niewystarczający, trzeba będzie wziąć się za pracę i to popsuje im humor. Dopiero w czwartek atmosfera się zmieni, życie nabierze blasku za sprawą uczuć i kontaktów towarzyskich, zajmą się tym, co lubią. W weekend mogą odczuwać zazdrość ze strony partnera.

Ryby

Ryby do połowy tygodnia mogą czuć się przytłoczone obowiązkami i pracą, będą nadganiać zaległości, ale dzięki temu będą miały zajęte myśli i nie będą popadać w żadne dołki. Od czwartku rozleniwią się, mogą mieć czas na plotki i romansowanie, ale będą też miały problemy z podejmowaniem decyzji. W weekend będą nastawione na życie rodzinne i uczuciowe.