Horoskop od 23 października do 30 listopada 2023

Wchodzimy w trudny czas, ale pamiętajmy, że to nie pogoda, a my sami tworzymy nastrój. Wspomnijmy bliskich.

Horoscope circle

Bliźnięta rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, będą w ruchu, tak jak lubią i będą w dobrych relacjach z innymi. A co u innych się wydarzy?

Baran

Tydzień rozpocznie się dla Baranów optymistycznie, będą w poniedziałek w dobrym humorze. Od wtorku praca zacznie je przytłaczać, kierowanie się głównie względami praktycznymi i zajmowanie prozą życia może okazać się męczące. Od piątku życie stanie się urozmaicone, wiele Baranów będzie wyjeżdżać na Wszystkich Świętych, ale w niedzielę będą wolały się zrelaksować w domu.

Byk

Byki w poniedziałek mogą mieć problemy rano z pozbieraniem się do wyjścia. Od wtorku będą bardzo racjonalne i praktyczne, ich podejście do pracy zjedna im uznanie przełożonych, a w domu czekają je generalne porządki przedświąteczne. Od piątku mogą odczuć spadek energii i nastroju, Święto Zamarłych będzie dla nich męczące, za to w niedzielę odpoczną i poczują się dużo lepiej.

Bliźnięta

Bliźnięta rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, będą w ruchu, tak jak lubią i będą w dobrych relacjach z innymi. Od wtorku muszą się liczyć z tym, że trzeba będzie ciężko pracować i w pracy i w domu. Natomiast od piątku będą miały okazję do podróżowania, spotkań z dawno nie widzianymi ludźmi i Święto Zmarłych może im sprawić wiele niespodzianek. W niedzielę mogą poczuć się zmęczone.

Rak

Raki rozpoczną tydzień zadowolone z życia, choć mogą być zmęczone nadmiarem wrażeń, jakie na nie czekają. Od wtorku zajęte będą bardzo pracą, w domu będą sprzątać i porządkować wszystko na święta, niewiele czasu zostanie im na rozrywki. Od piątku skupiły się na wyjazdach związanych ze Świętem Zmarłych. W niedzielę będą mogły spokojnie odpocząć w domu.

Lew

Lwy w poniedziałek będą czuły się świetnie, życie będzie dawać im dużo radości. Od wtorku okaże się, że mają tyle pracy do wykonania, że trudno będzie się z nią uporać. Również w domu zaczęły się porządki i przygotowania do Święta Zmarłych i nie będzie można uniknąć obowiązków. Od piątku czeka je więcej życia towarzyskiego, wyjazdów i spotkań rodzinnych w miłej atmosferze.

Panna

Panny w poniedziałek mogą czuć się źle, zdrowie nie będzie im dopisywać, na szczęście ludzie będą mili i sympatyczni. Od wtorku zajmą się pracą, domowymi porządkami i to od razu poprawi im nastrój, poczują się bezpiecznie i stabilnie. Od piątku będą bardzo sprawnie przygotowywać się do wyjazdów na Wszystkich Świętych. W niedzielę pozwolą sobie na relaks i marzenia.

Waga

Wagi w poniedziałek będą zadowolone z życia, dużo spraw uda im się dziś korzystnie rozstrzygnąć. Od wtorku mogą czuć się zmęczone, mogą mieć problemy z dolegliwościami chronicznymi, praca będzie szła im opornie. Od piątku nabiorą sił, wyjazdy na Wszystkich Świętych dodadzą im energii, a spotkania z rodziną sprawią im wiele przyjemności. W niedzielę będą wypoczywać po podróżach.

Skorpion

Dla Skorpionów poniedziałek może być trudny, trzeba będzie improwizować, dużo rozmawiać i to będzie je męczyć. Od wtorku wszystko osiągnie stan stabilności, będzie można planować i działać zgodnie z ustaleniami, przygotować się do świąt. Piątek przyniesie
im pogorszenie nastroju i przez święta będą niezadowolone i pełne niechęci do życia. W niedzielę osiągną spokój.

Strzelec

Strzelce w poniedziałek będą radosne i wesołe, żarty będą się ich trzymać. Od wtorku będą
nieco przygaszone, bo praca da im się we znaki, obowiązki staną się uciążliwe, czynności rutynowe i nudne. Od piątku będą żyć wyjazdami na Wszystkich Świętych, będą spotykać się z rodziną, aura tego święta nie zmieni im nastroju na smutny. W niedzielę mogą czuć się zmęczone i niespokojne.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek będą z lekka zdegustowane ogólną improwizacją, ale już we
wtorek poczują się znacznie lepiej, wciągnie je praca, obowiązki, wszystko będzie się odbywać zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Od piątku będą planować świąteczne wyjazdy, wizyty na grobach swoich bliskich, spotkania z rodziną. W niedzielę będą
odpoczywać.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą ożywione i zadowolone, pełne życia i energii. Od wtorku konieczność wykonywania wciąż tych samych ogłupiających czynności wprowadzi je w
kiepski nastrój, praca będzie wydawała się nudna i jałowa. Od piątku będą mogły poświęcić
się planom wyjazdowym i świątecznym, co znacznie poprawi im nastrój. W niedzielę będą
odpoczywać i medytować.

Ryby

Na początku tygodnia Ryby będą nie w sosie, nie będą się dobrze czuć i nic nie będzie się
układać. Od wtorku zmieni się atmosfera, wszystko się uporządkuje, praca zacznie przynosić efekty, Ryby emocjonalnie się ustabilizują. Piątek przyniesie im ożywienie, świąteczne wyjazdy i wizyty na grobach zmarłych wprawią je w filozoficzny nastrój. W niedzielę zrelaksują się przy dobrej muzyce lub filmie.