Horoskop od 28 sierpnia do 4 września 2023

Osobliwej Pannie początek tygodnia przyniesie dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. A inne znaki również czeka taki namiętny tydzień?

Sign of the zodiac Virgo is the starry sky, vector Illustration. Contour icon.
02 Znak Panna. Fotolia

Baran

W poniedziałek Barany będą nastawione wojowniczo, powinny uważać, aby nie brać na siebie zbyt dużo. Od wtorku będą czuły się swobodnie, będą miały zapasy energii, z zapałem będą się brać za każde przedsięwzięcie.

W wolnym czasie przyjemność sprawią im zajęcia sportowe. Od czwartku mogą czuć się gorzej, ktoś może nadepnąć im na odcisk. W weekend będą miały czas na zabawę i kontakty z przyjaciółmi.

Byk

Byki na początku tygodnia będą z pasją podchodzić do swoich obowiązków, będą też bardzo namiętne i nastawione na seks. Od wtorku czeka je sporo drobnych zmian, dużo ruchu, być może jakieś wyjazdy. Od czwartku najważniejsza będzie praca, będą pedantyczne i obowiązkowe, w domu mogą się zabrać za generalne porządki. Weekend przyniesie im gorsze samopoczucie.

Bliźnięta

W poniedziałek Bliźnięta mogą czuć się przeciążone obowiązkami, nie zostanie im wiele czasu dla siebie. Od wtorku poczują świeżą energię, będą obracać się w kręgu znajomych i nowych ludzi, mogą zrealizować się jakieś plany wyjazdowe. Od czwartku będą nastawione na pracę, może być im ciężko dostosować się do otoczenia. W weekend będą miały doskonałe samopoczucie i chęć do zabawy.

Rak

Raki rozpoczną tydzień pełne wigoru i sił do pracy, mogą w poniedziałek odnosić sukcesy. Samotne Raki mogą poznać kogoś fascynującego. Od wtorku mogą być zmęczone ustawicznymi zmianami, wszystko będzie się działo dla nich za szybko. Od czwartku mogą czuć się przeciążone pracą i w weekend chętnie oddadzą się przyjemnościom życia towarzyskiego.

Lew

Lwy w poniedziałek będą miały nie najlepszy nastrój, z trudem będą się dogadywać z otoczeniem. Od wtorku będą miały chęć do życia, będą pełne optymizmu, dobrze im zrobi sport lub wyjazd. Od czwartku dopadną je obowiązki, nie będzie łatwo wymigać się od odpowiedzialności. W weekend będą mogły prowadzić ożywione życie towarzyskie, pełne niespodzianek.

Panna

Początek tygodnia przyniesie Pannom dobre samopoczucie, zapał do pracy i namiętne chwile w związkach. Od wtorku ich samopoczucie ulegnie pogorszeniu, mogą pojawić się problemy ze zdrowiem, mogą popadać w przygnębienie. Od czwartku będą miały dużo pracy i to pozwoli oderwać im myśli od problemów, będą zadowolone z życia. W weekend oddadzą się rozrywkom intelektualnym.

Waga

W poniedziałek Wagi mogą mieć poczucie, że problemy je przerastają, zadania są zbyt trudne, a szef zbyt wymagający. We wtorek nastąpi zmiana aury, będzie im lekko na duszy, z łatwością będą przyciągać uwagę innych. Od czwartku pogorszy się im samopoczucie, mogą mieć problemy w relacjach z innymi. Natomiast weekend upłynie im na rozwijaniu życia towarzyskiego.

Skorpion

Na początku tygodnia Skorpiony będą pełne gotowości do pracy i podejmowania wyzwań. Mogą się zakochać i oddać namiętnościom. Od wtorku mogą czuć się zmęczone i rozkojarzone, na odreagowanie stresów pomoże im sport. Od czwartku będą dużo od siebie i od innych wymagać, w domu wezmą się za porządki. Weekend przyniesie im gorsze samopoczucie.

Strzelec

Dla Strzelców poniedziałek może być dość ciężki, pojawią się trudności i wyzwania wymagające uwagi. Od wtorku będą miały dużo szczęścia, mogą gdzieś wyjechać, praca będzie im szła jak z płatka, a popołudnia spędzać będą na uprawianiu sportu. Od czwartku czeka je sporo pracy, również w domu trzeba będzie się podciągnąć w obowiązkach.
Weekend poświęcą przyjaciołom.

Koziorożec

Koziorożce od poniedziałku wezmą się za pracę, będzie im ona sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję. Od wtorku mogą mieć trudności w skupieniu się na rzeczach istotnych, kontakty z ludźmi będą je rozpraszać. Od czwartku znów poświecą się pracy i obowiązkom domowym, poradzą sobie z każdym zadaniem. W weekend pozwolą sobie na luz, przyjemność dadzą im rozrywki intelektualne.

Wodnik

Wodnikom początek tygodnia upłynie pod znakiem konfliktów, będą nerwowe i mało kontaktowe. Od wtorku będą pełne energii i zapału, z optymizmem będą patrzeć przed siebie, będą poznawać nowych ludzi. Od czwartku ciężko im przyjdzie poddać się sztywnym regułom i biurokracji, praca będzie je nudzić i irytować. W weekend nadrobią zaległości towarzyskie.

Ryby

W poniedziałek Ryby będą bardzo intuicyjne i empatyczne, a w związkach uczuciowych czeka je sporo namiętnych chwil. Od wtorku pogorszy się im nastrój, będą rozdrażnione, nerwowe i mogą czuć się gorzej pod względem zdrowotnym. W czwartek nastrój im się poprawi, będą zajęte pracą i obowiązkami, w domu sprzątaniem. W weekend mogą nieoczekiwanie mieć gości.