Ile dostanie Macaulay Culkin za występ w najnowszej części kultowego ,,Kevina samego w domu”?

Platforma Disney+ ogłosiła fanom ,,Kevina samego w domu", iż wkrótce miejsce będzie mieć kontynuacja tego kultowego już filmu. Odtwórca głównej roli - Macaulay Culkin po miesiącach namysłu zgodził się na gościnny występ w nowej produkcji.

Ile dostanie Macaulay Culkin za występ w najnowszej części kultowego ,,Kevina samego w domu”. Foto Instagram @homealone1992

Początkowo odtwórca głównej roli Kevina samego w domu – Macaulay Culkin nie chciał zgodzić się na zagranie w najnowszej odsłonie klasyka. Producenci wiedząc jednak, że kontynuacja filmu bez jego udziału skazana jest na niepowodzenie, zaproponowali aktorowi  w zamian kwotę w wysokości aż 3 mln dolarów. Tak wysoka suma za zaledwie gościnny występ zmieniła negatywne nastawienie aktora do koncepcji filmu i jak z nieoficjalnych źródeł możemy wyczytać – już wkrótce zobaczymy go na ekranach kin.

Ile dostanie Macaulay Culkin za występ w najnowszej części kultowego ,,Kevina samego w domu”. Foto Instagram @culkamania

Warto wspomnieć, iż najnowsza odsłona Kevina samego w domu nie będzie jego dosłownym remakiem. Schemat będzie zachowany, aczkolwiek komedia zaskoczy nas zupełnie nową obsadą. W rolę Kevina wcieli się tym razem Archie Yates znany z gry w filmie Jojo Rabbit, za którą otrzymał nominację w kategorii Najlepszy Młody Aktor podczas prestiżowej gali Critics Choice Awards. Za kontynuację kultowego Home Alone odpowiedzialny będzie Dan Mazer, który cieszy się sympatią i uznaniem za produkcję filmów, takich jak: Bridget Jones 3, Co Ty wiesz o moim dziadku? czy  Daję nam rok.

My już nie możemy się doczekać!