Anna Lewandowska startuje z cateringiem dietetycznym

Trenerka postanowiła połączyć premierę nowego biznesu z kolejną akcją charytatywną. Jak i komu tym razem pomoże?

Anna Lewandowska startuje z cateringiem dietetycznym. Foto Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest znana ze swojej smykałki do biznesu – kobieta jest właścicielką kilku marek zajmujących się nie tylko zdrową żywnością czy planami treningowymi, ale także sprzedażą artykułów dla dzieci oraz naturalnych kosmetyków. Teraz rusza z nowym projektem cateringu dietetycznego. SuperMenu oferuje 8 rodzajów diet, wśród których znajdziemy m.in. wersję dla wegetarian lub osób z nietolerancją glutenu i laktozy. Składniki wykorzystane do przygotowania posiłków mają pochodzić od sprawdzonych, polskich dostawców.

Inauguracja nowego biznesu została połączona z akcją charytatywną: od 15 kwietnia personel medyczny z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie otrzyma 5000 posiłków w ramach cateringu SuperMenu. To już kolejny wielki gest Anny Lewandowskiej w stronę służby zdrowia, ponieważ kilka tygodni temu wraz z mężem przekazała milion euro na walkę z koronawirusem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Drodzy, na wstępie chciałam Wam podziękować, że jesteście ze mną Wasza obecność daje mi SIŁĘ i MOTYWACJĘ do działań. Wszyscy jesteśmy zamknięci w domach ale życie toczy się nadal, mimo niepewnych czasów, mimo wielu niewiadomych. Dziś chcę Wam opowiedzieć o PROJEKCIE, nad którym pracujemy z moim teamem od ponad roku. Ruszamy z SuperMenu, CATERINGIEM DIETETYCZNYM , o który pytacie od kiedy powstało Foods by Ann. SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia – w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta! ℹ️ Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i POMAGAĆ, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Dziękuję Wam jeszcze raz za WSPARCIE, które otrzymuje od Was w wiadomościach. Zapraszam na profil @supermenu_by_anna_lewandowska , tam poznacie wszystkie szczegóły www.supermenu.com.pl Dużo zdrowia❤️ Ann #annalewandowska #SuperMenu #SuperTy #SuperPomoc #SUPERCatering #DrogaDoZdrowia

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Lewandowska

- SuperMenu

- Catering Anny Lewandowskiej