#IStayHomeFor – nietypowa akcja światowej sławy gwiazd!

W obliczu dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa, głośno mówi się o prewencji i profilaktyce. Światowej sławy gwiazdy postanowiły wykorzystać swoją popularność i ,,zasięgi", aby zachęcić społeczeństwo do zostania na ten czas w domu! Zobaczcie nietypowy projekt, który od kilku dni podbija Instagrama!

#IStayHomeFor – nietypowa akcja światowej sławy gwiazd. Foto Instagram @ddlovato

Mimo upływu czasu, COVID-19 wciąż rozprzestrzenia się w niepokojącym tempie. Liczba osób zarażonych oraz śmiertelnych ofiar wirusa stale rośnie. Lekarze i naukowcy biją na alarm, aby na ten czas nie wychodzić z domu, a ewentualne wyjścia ograniczyć do minimum. To jedyny sposób, który może pomóc z w walce z pandemią .

Chcąc wpłynąć na społeczeństwo oraz zachęcić je do zostania na czas wirusa w domu, znany aktor – Kevin Bacon na swoim Instagramie rozpoczął akcję #IStayHomeFor. Poprosił swoich obserwatorów oraz inne gwiazdy, aby wrzuciły swoje zdjęcie na wzór tego, które on sam zamieścił na swoim koncie, a następnie napisały dla kogo bądź dla czego zostaną w domu.

#IStayHomeFor – nietypowa akcja światowej sławy gwiazd. Foto Instagram @kevinbacon

Światowej sławy gwiazdy, takie jak David Beckham, Eva Longoria, Demi Lovato czy Elton John poparły inicjatywę zapoczątkowaną przez aktora. Dla kogo gwiadzy postanowiły zostać w domowym zaciszu?

Dziękuję @kevinbacon za nominację !! #IStayHomeFor @davidfurnish i naszych chłopców (…). – Elton John

Zostańmy w domu dla tych, których kochamy. Dziękuję @kevinbacon za nominację. Zostaję w domu dla Victorii i naszych dzieci, w tym Cruzie, która trafiła w jakiś sposób na to zdjęcie. Zatrzymajmy rozprzestrzenianie się koronawirusa (…)David Beckham

Obecnie na Instagramie możemy znaleźć tysiące postów z hasztagiem ,,IStayHomeFor”. Zachęcamy do zapoznania oraz zaangażowania się w akcję!