„Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…” – wersja Nosowskiej po 23 latach!

16 września 1996 roku do sklepów muzycznych trafił pierwszy solowy album Katarzyny Nosowskiej zatytułowany „puk.puk” – utrzymany w mrocznych, triphopowych, elektronicznych klimatach. Płytę promował singiel „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”. Aż trudno uwierzyć, że od tamtego czasu minęły już 23 lata!

„Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…” – wersja Nosowskiej po 23 latach!

W rocznicę tego kultowego wydania i w podziękowaniu za letnią trasę promującą „BASTĘ”, NOSOWSKA zrobiła prezent swoim fanom w postaci nowej wersji utworu „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…”.  Jest to zapis live zaskakującej i energetycznej aranżacji utworu wykonywanej na tegorocznej letniej trasie koncertowej NOSOWSKIEJ. Za tchnięcie nowego tanecznego ducha w 23-letni utwór odpowiedzialny jest Michał FOX Król. FOX odpowiada także za instrumenty klawiszowe, za perkusję Michał MALINA Maliński, a za gitarę basową Michał BUNIO Skrok.


Jak wiadomo NOSOWSKA nie słynie z rozmowności, więc jeśli wreszcie, po 23 latach chcecie się dowiedzieć „co ona chce powiedzieć…”, to koniecznie tej jesieni wybierzcie się na jej cykl stand-upów (a raczej sit-upów): Zmalowane Wrota.

Wpis znaleziono dzięki:

- Katarzyna Nosowska

- "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć..."

- „puk.puk”