Joanna Krupa nie pojawi się już w Top Model?

"Będzie nam bardzo brakować Ciebie Asiu" - pisze Dawid Woliński. Joanna Krupa nie pojawi się w finale ósmej edycji Top Model. Co się stało i kto zajmie jej miejsce?

Joanna Krupa nie pojawi się już w Top Model?

We wrześniu ruszyła ósma edycja polskiego „Top Model”. Czas szybko zleciał i już za tydzień TVN wyemituje finałowy odcinek, w którym o zwycięstwo będzie walczyć aż czterech uczestników – Olga Kleczowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. Finały „Top Model” są szczególnie emocjonujące, bo jako jedyne z sezonu są transmitowane na żywo. Niestety, w tym roku w finał odbędzie się bez Joanny Krupy. Dlaczego?

Trzy tygodnie temu Krupa została mamą. Absencja jurorki w najbliższym odcinku programu  jest spowodowana właśnie jej maluszkiem. „Póki co muszę się opiekować się córeczką, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu” – informuje modelka na Instagramie – „Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram całą czwórkę finałową„. Jak się okazuje,  25 listopada w zastępstwie za jurorkę pojawi się Magda Mołek, znana prezenterka telewizyjna.

Trudno wyobrazić sobie Top Model bez Krupy, ale jej decyzja jest zrozumiała. Modelka obiecała, że będzie oglądać transmisję finału na żywo z Los Angeles. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji programu nie zabraknie jej ani razu!

Joanna Krupa nie pojawi się już w Top Model?

 

Wpis znaleziono dzięki:

- finał Top Model

- Joanna Krupa

- Magda Mołek