Joga na trawie. Bo ciało porusza ducha. Wstęp wolny

joga na trawie7 maja w 7 największych miastach Polski rozpoczął się cykl bezpłatnych zajęć jogi na świeżym pod hasłem JOGA NA TRAWIE. Zajęcia będą prowadzone w parkach miejskich przez dyplomowanych nauczycieli z lokalnych szkół jogi. Przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę na co dzień, jak i dla tych, którzy chcą spróbować po raz pierwszy. Na zajęcia należy zabrać ze sobą matę lub koc.

Zapraszamy do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Katowic i Łodzi. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10.00 (w Łodzi o godz. 12.00). Po wybranych zajęciach dodatkowo odbędą się spotkania i wykłady poświęcone praktyce jogi, kuchni wegetariańskiej, masażom oraz innym technikom pracy z ciałem. Szczegóły na www.joganatrawie.pl.

Gwarantujemy:

· dostosowanie programu zajęć do możliwości uczestników
· ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, polepszające koncentrację, regenerujące oraz relaksujące
· pozytywną energię dla uczestników

Praktyka jogi niesie ze sobą niezliczone korzyści. Pierwszym efektem jest poprawa samopoczucia, przypływ energii, sił witalnych oraz poczucie relaksu. Regularne ćwiczenie wraz z ćwiczeniami oddechowymi poprawiają koncentrację i oczyszczają ciało. Możliwy staje się kontakt z własnym wnętrzem, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej odpowiadać na potrzeby ciała i ducha. Powstaje równowaga.

Akcja JOGA NA TRAWIE jest więc odpowiedzią na potrzebę relaksu i równowagi tak pożądaną przez żyjących w pośpiechu mieszkańców dużych miast. Potrwa do 12 lipca a jej zwieńczeniem będzie JOGA FESTIWAL, który odbędzie się w Warszawie w dniach 18-20 lipca. Specjalnym gościem festiwalu będzie Sharat Arora – wybitny nauczyciel z Indii, wieloletni współpracownik B.K.S. Iyengara. Sharat poprowadzi trzydniowe warsztaty jogi, w czasie których będzie można kontynuować praktykę i zaczerpnąć wiedzy u żródła.

Serdecznie zapraszamy.
Organizatorem JOGA NA TRAWIE jest portal JOGA-JOGA.PL

Partnerzy:

Akademia hatha Jogi Sławomira Bubicza, Joga Centrum Adama Bielewicza, Joga Żoliborz, Akademia Asan, Krakowski Warsztat Jogi, Akademia Jogi Renaty Koba, Centrum Hatha Jogi Marii Stróżyk, Akademia Jogi i Terapii Ruchem Katowice, Centrum Yogi Łódź, Centrum Jogi B.K.S Iyengara Pauliny Stróż oraz Scholz and Friends Warszawa i fundacja Pokolenia Pokoleniom
Patroni medialni:

Tok FM, „Zdrowie”, „Odnowa”, „Vege”, City Media, Interia.pl, www.poradnikzdrowie.pl, www.obcasy.pl, www.female.pl, www.ajurweda.pl, www.joga-joga.pl, www.wellnesslife.pl, www.fit.pl, www.ekologiczni.pl, www.e-masaz.pl, www.energiakobiet.pl, www.kreatywka.pl
Thursday, 15 May 2008