Karolina Pisarek wydaje książkę. O czym?

24-letnia modelka pracowała nad projektem półtora roku. Wczoraj w końcu postanowiła podzielić się z fanami informacją o pierwszej, napisanej przez siebie książce. Co w niej znajdziemy?

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek wydaje książkę. O czym?. Foto Instagram @karolina_pisarek

Karolina Pisarek to gwiazda, o której wciąż jest głośno. Zaistniała w programie „Top Model”, zajmując 2. miejsce w piątej edycji show. Od tamtej pory jej kariera, nie tylko modelingowa, nabrała rozpędu. Dziewczyna jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem. Wzięła także udział w programie „Ameryka Express”, który zresztą wygrała wraz z Martą Gajewską-Komorowską. Ostatnio media rozpisywały się również o jej zaręczynach z przystojnym Rogerem Sallą. Teraz nadszedł czas na coś nowego: Karolina Pisarek postanowiła napisać książkę. Jakie tematy w niej poruszy?

„O życiowej podróży”

Mimo bardzo młodego wieku, 24-latka ze Szczecinka postanowiła napisać autobiografię, w której, jak zapowiada, znajdą się nawet bardzo intymne szczegóły z jej życia. W „Girl power! Nie odkładaj marzeń na jutro!” modelka cofnie się aż do czasów gimnazjum – opowie o początkach swojej kariery, o udziale w „Top Model”, a także wszystkich prywatnych sprawach, o których nie miała siły opowiadać wcześniej.

To część mojej duszy, moje „dziecko”. Szczerze, bez cenzury opowiadam w niej o swoim życiu, początkach, sukcesach i porażkach od kulis […] Ujawnię WIELE z mojego życia prywatnego.. Właściwie to prawie wszystko – napisała Pisarek w zapowiedzi książki.

Karolina Pisarek i jej girl power

Śledząc poczynania modelki w programach, w których brała udział, mogliśmy poznać ją jako osobę bardzo wrażliwą, a także delikatną. Jak przyznaje gwiazda, od kiedy stała się sławna, jej życie stało się naprawdę zakręcone – wesołe chwile przeplatały się z przykrymi, niekiedy nawet dramatycznymi. Prawdopodobnie i tymi przeżyciami podzieli się Karolina Pisarek w autobiografii.

Ostatnie sześć lat mojego życia przypominało jazdę rollercoasterem. Stałam się znana i niezależna finansowo. Doświadczałam niebywałej radości i głębokiego smutku. Poznałam, co to zdrada i rozczarowanie oraz jaką siłę daje lojalność i wsparcie bliskich. Książka ma na celu motywować. Pokazuje prawdę i obala wiele mitów.. Opowiem Wam, jak sprawić, by niemożliwe.. stało się możliwe! – wyznała modelka na Instagramie.

Już teraz autobiografię Karoliny Pisarek można przedpremierowo nabyć na stronie Empiku.