Karolina Pisarek przyjęła oświadczyny! Jej partner naprawdę się postarał

Karolina Pisarek powiedziała "tak". Czy narzeczeni wkrótce rozpoczną przygotowania do ślubu?

Karolina Pisarek zaręczyła się
Karolina Pisarek przyjęła oświadczyny! Jej partner naprawdę się postarał. Foto. instagram . com / karolina_pisarek /

Karolina Pisarek zaręczyła się podczas egzotycznego wyjazdu na Malediwy. Szczęśliwą wiadomością podzieliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z pięknym pierścionkiem na dłoni.

Karolina Pisarek zaręczyła się na wakacjach

Partner modelki, Roger Salla, solidnie przygotował się do tej wyjątkowej chwili. Opublikowane przez kobietę zdjęcia zdradzają, że jej narzeczony zdecydowanie należy do romantyków. Widać na nich kolację w blasku księżyca, a w tle duży, podświetlony neon z napisem „Will you marry me?”. Warty uwagi jest także pierścionek zaręczynowy. 28-latek postanowił podarować ukochanej pięknie mieniący się diament o dość pokaźnym rozmiarze. Uczestniczka 5. edycji „Top Model” nie kryje swojej radości, chociaż jak sama przyznała, oświadczyny były dla niej zaskoczeniem.

Karolina Pisarek zaręczyła się
Karolina Pisarek przyjęła oświadczyny! Jej partner naprawdę się postarał. Foto. instagram . com / karolina_pisarek /

Kim jest narzeczony modelki?

Roger Salla ukończył z tytułem magistra zarządzanie w Akademii Leona Koźmińskiego i zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym na University of Bradford. Jest synem polskiego biznesmena, Marka Sali, który prowadzi swoją firmę zajmującą się finansami w branży e-commerce. W tej właśnie firmie Roger funkcjonuje na stanowisku wiceprezesa do spraw finansów. Dawniej można było go zobaczyć na murawie podczas meczy piłki nożnej w juniorskich sekcjach polskich i niemieckich klubów. Po raz pierwszy pokazał się w objęciach ukochanej na jej 24. urodzinach. Do tej pory nie są znane żadne informacje dotyczące ich pierwszego spotkania.