Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem. Swój związek ogłosili w telewizji

Prezenterzy oficjalnie wyznali, że są parą. Zrobili to w kontrowersyjny sposób - na antenie programu "Pytanie na śniadanie". Jak zareagowali ich byli partnerzy?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem. Swój związek ogłosili w telewizji. Foto Instagram @pytanienasniadanie

Katarzyna Cichopek nie schodzi ostatnio z pierwszych stron gazet. 40-latka, która niedawno świętowała swoje okrągłe urodziny, miała trudny początek roku. Zamieszana była w aferę podsłuchową, kiedy to nieznany sprawca zamontował pluskwy w samochodzie Macieja Kurzajewskiego i nagrywał prywatne rozmowy telewizyjnego duetu. Ponadto rozstawała się z mężem, Marcinem Hakielem. Sprawa stała się jedną z najczęściej komentowanych w polskich mediach. Ostatecznie para otrzymała rozwód pod koniec sierpnia, już na pierwszej rozprawie. Szybko pojawiły się doniesienia o nowej partnerce Hakiela, a także o rzekomym związku Cichopek. Niektóre tabloidy przypuszczały, że prezenterkę może coś łączyć z jej telewizyjnym kolegą. Jak się okazało, było w tym sporo prawdy. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili właśnie, że są razem.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ofiarami afery podsłuchowej. Sprawą zajął się Krzysztof Rutkowski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Pomimo że o ich relacji spekulowano już od jakiegoś czasu, to do tej pory oficjalnie Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączyły jedynie profesjonalne obowiązki. Para pracuje razem na planie śniadaniówki TVP, „Pytanie na śniadanie”. To właśnie w tym programie ta dwójka postanowiła wyjawić swoje uczucia. Podczas sobotniego show Ida Nowakowska połączyła się z wypoczywającymi w Izraelu Cichopek i Kurzajewskim. Opowiedzieli oni o swoim uczuciu na wizji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Kontrowersje wokół wyznania

Materiał przygotowany przez TVP wzbudził wiele kontrowersji. Pojawiły się między innymi głosy, że jest to trudny do zaakceptowania ekshibicjonizm. Całą sprawą niezbyt przejęty wydaje się natomiast były mąż Katarzyny Cichopek, Marcin Hakiel. W niedzielę umieścił on na swoim Instagramie post z wiele mówiącym podpisem.

– W zgodzie z samym sobą…

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Nieco inaczej do sytuacji podchodzi Paulina Smaszcz, była żona Kurzajewskiego. To właśnie ona ujawniła, że para wspólnie świętuje urodziny prezenterki w Izraelu. Najprawdopodobniej jej komentarz popchnął zakochanych do ujawnienia przed światem swojej miłości. Później Smaszcz opublikowała także wymowny post, w którym „życzyła parze szczęścia”.

Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność – napisała. – Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą tak gorliwie wyznają.