Kia: Rekordowa liczba nagród w badaniu J.D. Power APEAL

Kia America osiągnęła wyjątkowy sukces, zdobywając rekordową liczbę nagród w jednej edycji prestiżowego badania J.D. Power Automotive Performance, Execution and Layout (APEAL).

KIA AMERICA RETURNS TO SUPER BOWL LVI

Wyróżnienia te potwierdzają doskonałość i atrakcyjność modeli Kia na rynku motoryzacyjnym. W 28-letniej historii badania J.D. Power APEAL żadna inna marka nie zdobyła tylu pierwszych miejsc, co Kia. To nie tylko zaszczyt dla marki, ale także potwierdzenie jej wysokiej jakości i zadowolenia klientów.

Nagrody Best in Class dla siedmiumodeli Kia

W tym roku aż siedem modeli Kia triumfowało w swoich segmentach, zdobywając prestiżowe nagrody Best in Class. Model Kia EV6, nowoczesny samochód elektryczny, otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najbardziej atrakcyjny kompaktowy SUV”. Cieszący się popularnością Kia Carnival został uznany za „Najbardziej atrakcyjny minivan”, natomiast Kia K5 została laureatką w kategorii „Najbardziej atrakcyjny samochód średniej wielkości”. Wielkie uznanie zdobyły również Kia Telluride („Najbardziej atrakcyjny SUV średniej wielkości”), Kia Forte („Najbardziej atrakcyjny samochód kompaktowy”), Kia Rio („Najbardziej atrakcyjny mały samochód”) oraz Kia Stinger („Najbardziej atrakcyjny samochód średniej wielkości klasy premium”). Te nagrody świadczą o doskonałym wrażeniu i satysfakcji kierowców z użytkowania tych modeli.

Dominacja na polu badania J.D. Power

Ten rok to kolejna odsłona sukcesów marki Kia w badaniach J.D. Power. Warto zaznaczyć, że nie tylko w badaniu APEAL Kia osiągnęła wybitne wyniki. W badaniu J.D. Power 2023 Initial Quality Study (IQS), również ogłoszonym w tym roku, modele Kia zdobyły najwięcej nagród, co dodatkowo potwierdza wysoką jakość i zaawansowane technologie oferowane przez tę markę.

Kia: Lider branży motoryzacyjnej i elektromobilności

Dyrektor operacyjny i wiceprezes Kia Ameryka, Steven Center, podkreśla wagę tych osiągnięć dla marki. Kia jest nie tylko cenionym liderem w branży motoryzacyjnej, ale także odgrywa kluczową rolę w segmencie elektromobilności. Wyjątkowe modele marki dostarczają klientom jakość, niezawodność i zaawansowane technologie, czyniąc Kia jednym z liderów na rynku motoryzacyjnym.

Badanie J.D. Power APEAL 2023: Jakość i satysfakcja klientów

Badanie J.D. Power APEAL to ważne narzędzie oceny jakości i satysfakcji klientów z użytkowania nowych samochodów. W badaniu wzięło udział 84 555 właścicieli aut z roku modelowego 2023, którzy oceniali swoje doświadczenia po 90 dniach użytkowania pojazdu. Kia zdominowała to badanie, potwierdzając swoją doskonałość w oczach klientów.

Wyniki badania APEAL zostały ogłoszone, a Kia może być dumna z osiągnięć swoich modeli. Rekordowa liczba nagród oraz pierwsze miejsca w segmentach to dowód na atrakcyjność, jakość i innowacyjność oferowanych przez Kia pojazdów.