Kim jest o 40 lat młodszy nowy partner Cher?

Miłość nie zna granic - tego zdania wydaje się być piosenkarka Cher, która zaczęła umawiać się z młodszym o kilkadziesiąt lat producentem. Internauci zauważają, że mogłaby być jego babcią.

cher partner
Kim jest o 40 lat młodszy nowy partner Cher? Foto Instagram @cher

Chociaż ma już 76 lat, Cher nadal rozkwita i żyje pełnią życia. Piosenkarka nie tylko realizuje się muzycznie, ale także w swoim życiu prywatnym. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na romantycznym wyjściu z nowym chłopakiem. Jej wybranek wzbudził niemałe zamieszanie szczególnie przez swój wiek. Alexander Edwards ma 36 lat, czyli jest o 40 lat młodszy od wokalistki. To jednak nie jedyny szczegół, który przykuł uwagę fanów gwiazdy. Nowy partner Cher ma bowiem sporo za uszami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cher Nation | Fan Account (@cher_nation)

Nowy partner Cher

Alexander Edwards spotykał się wcześniej z Amber Rose, z którą ma 3-letniego syna. Para rozstała się jednak w 2021 roku po tym, jak na jaw wyszły liczne romanse Edwardsa. Modelka wyznała, że wiedziała o 12 różnych kobietach, z którymi sypał jej były ukochany. Przypuszczała jednak, że mogło być ich więcej.

Zobacz także: Czy istnieje zdrada kontrolowana?

Zakochana Cher

Po tym, jak świat obiegły zdjęcia z jej wyjścia z Edwardsem, Cher postanowiła potwierdzić dobrą nowinę na Twitterze. Przyznała tam, że z dużo młodszym producentem muzycznym rzeczywiście łączy ją coś więcej, niż przyjaźń.

Nie będę nas bronić. Hejterzy będą hejtować… Nie ważne, że jesteśmy szczęśliwi i nikomu nie przeszkadzamy – zareagowała na niektóre mniej pochlebne reakcje internautów.

Cher przyznała także, że jej nowy ukochany poznał już jej rodzinę.