Komponujemy ofertę na abonament w Nju mobile – przewodnik

Nju mobile w ofercie na abonament jest coraz chętniej wybieranym produktem wśród ofert operatorów telefonii komórkowych.

oferty cenowe
Komponujemy ofertę na abonament w Nju mobile – przewodnik

O szczegółach oferty warto poczytać na stronie operatora, czyli tu: www.njumobile.pl. Jednak dla laików, którzy potrzebują prostego przewodnika do poczytania przy filiżance kawy lub herbaty, postanowiliśmy zrobić go my.Telefon w ofercie na abonament czy na kartę (sprawdź porównanie na http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z- rachunkiem)? Zadaje sobie takie pytanie prawie każdy, kto zaplanował zmianę telefonu albo komu właśnie wygasła dotychczas obowiązująca umowa ze swoim operatorem. Co wybrać w sytuacji, kiedy wydaje się, że gospodarowanie czasem minut do wykorzystania na swojej karcie telefonicznej, daje nam pełnię kontroli nad środkami, zaś promocje wokół nas kuszą wykupieniem abonamentu?

Czym uwodzi swoich użytkowników Nju mobile?

Nju mobile jest pierwszą oferta na rynku, która idealnie wkomponowuje się ze swoimi pakietami abonamentowymi w oczekiwania wybranych grup docelowych. Użytkownicy Nju z rachunkiem wiedzą już od samego momentu zawarcia umowy, że abonament nigdy nie będzie wyższy od określonej kwoty maksymalnej. Dla połączeń telefonicznych jest to 29 zł, SMS 9 zł, mobilnego Internetu 19 zł. Oferty typu „no limit” na połączenia głosowe odnoszą się do wszystkich połączeń krajowych. I to zarówno stacjonarnych, jak i komórkowych. Ceny za połączenia w ofercie z rachunkiem i na kartę są następujące: 19 gr/min, 9 gr/SMS,
19 gr/1 MB.
Ciekawostką jest fakt, że właściciele sieci Nju mobile zdecydowali, iż oferta abonamentowa nie będzie sprzedawana w salonach. Zrobiono to w celu obniżenia kosztów dystrybucji, żeby pominąć prowizję dla salonów, na czym finalnie zyskać mieli klienci sieci.

Telefon tańszy w abonamencie

Smartfon to dziś jeden z wyznaczników statusu. Musi nie tylko dobrze działać, ale i super się prezentować. Solidny, niezawodny, wykonany zgodnie z najnowszymi trendami designu, nie zawsze jest jednak cenowo w zasięgu kieszeni kupującego. Oferty operatorów sieci komórkowych na abonament dają w wielu przypadkach możliwość zaopatrzenia się w smartfon o wysokiej klasy wykonania przy relatywnie optymalnej cenie. Wartość telefonu wliczona jest w zakres umowy. Designerskie modele telefonów zwykle są w cenie ok. 2500-3000 zł. Za egzemplarze ze średniej półki cenowej zapłacić trzeba 1500-2000 zł. To spory jednorazowy wydatek dla wielu spośród użytkowników. Decydując się na umowę z abonamentem, podejmujemy decyzję o jednoczesnym rozłożeniu na raty ceny telefonu i wówczas ciężaru finansowego nie odczuwamy tak dotkliwie. Płacimy jednorazowo zdecydowanie mniej. Czasem jest to symboliczna złotówka, za którą możemy się cieszyć „wypasionym” modelem telefonu i optymalnym zakresem opłat za korzystanie z danej sieci.

Dodatkowe usługi w abonamencie

Oferta abonamentowa zawiera zazwyczaj w pakiecie wiele usług dodatkowych. W abonament wliczane są m.in. serwisy zewnętrzne, za które można płacić łącznie na jednej fakturze. W ramach działania abonamentu może być stworzona dla użytkownika możliwość opłaty za poszczególne aplikacje w internetowym sklepie Google Play. W pakietach umów abonamentowych tańsze są również zazwyczaj pakiety Internetu w ramach roamingu. Zaś stawki za połączenia i wiadomości są znikome.

Nju z abonamentem – jak to wygląda?

Umowa z Nju mobile zawierana jest na 30 dni. Po tym czasie automatycznie się przedłuża. Rozwiązanie to jest wygodne, kiedy planujemy w pewnym momencie odstąpić od umowy i bez żadnych kar oraz w dowolnym czasie zmienić operatora. Decydujący jest wówczas jedynie upływ terminu okresu rozliczeniowego. W ofercie Nju mobile z rachunkiem nie ma typowego abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest natomiast opłata minimalna wynosząca 9 zł miesięcznie. Można ją w całości wykorzystać na dowolne usługi, które rozliczane będą według cennika operatora.

Użytkownicy Nju mobile z rachunkiem wiedzą z góry, że nie będzie on wyższy nigdy od określonej kwoty maksymalnej. Do osiągnięcia poziomu kwot maksymalnych pakietów, poszczególne rodzaje usług rozliczane są przez operatora, w oparciu o stawki z cennika.

Po osiągnięciu kwoty maksymalnej, korzystanie z usługi w większym zakresie jest bezpłatne, natomiast liczba minut, SMS-ów i połączeń z Internetem nie jest limitowana. Obowiązuje jednak zastrzeżenie, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych, prędkość transmisji ulegnie stopniowemu ograniczeniu. Kwoty w wymiarze maksymalnym rozliczane są oddzielnie. Dla bardziej intensywnie korzystających z Internetu, Nju mobile ma do zaproponowania dodatkowe pakiety na transmisję danych. Po wykorzystaniu 1 GB  transferu, mogą od razu przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są: 350 MB za 5 zł oraz 700 MB za 7 zł.

Umowa na korzystanie z usług Nju w ofercie abonamentowej pozwala skorzystać z telefonu, nawet jeżeli z jakichś przyczyn nie udało się nam rachunku opłacić. Istnieje tzw. skarbonka. Jest to usługa, która umożliwia szybkie odblokowanie swojego numeru i doładowanie go bardzo podobnie jak w ofercie na kartę.

Spokój i pewność

Kto lubi ten spokój, kiedy nie musimy bardzo dokładnie liczyć minut, żeby nie przekroczyć przyznanego limitu na karcie telefonicznej? Oferta abonamentowa jest doceniana coraz bardziej. Obecnie mamy od operatorów dzięki niej różne korzyści: nielimitowane połączenia oraz SMS-y. Do tego dużo gigabajtów na Internet. Wystarczy wybrać optymalny dla nas wariant abonamentu. Nie myślimy, czy oby na pewno na karcie telefonicznej pozostały nam jeszcze środki lub gigabajty do wykorzystania. Zresztą, im dłużej korzystamy z usług danego operatora, tym więcej otrzymujemy. Co? Np. po 6 miesiącach dostajemy dwa
razy więcej gigabajtów na korzystanie z Internetu. Po każdym kolejnym pół roku stawki te mogą ciągle wzrastać. Lojalność klienta abonamentowego wobec operatora ma więc swoje plusy.
Nju mobile z rachunkiem jest do osiągnięcia w bardzo krótkim czasie. Jak zadziałać? Wystarczy zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl, a zostanie dostarczona bezpłatnie, wraz z dołączoną umową pod wskazany adres osoby zamawiającej. Aktywacja karty SIM jest bezpłatna i bezproblemowa dla wszystkich klientów, którzy wybierają e-fakturę. Trzeba pamiętać, żeby tę usługę koniecznie zaznaczyć dokonując zamówienia na stronie Nju, ponieważ za wysłanie faktury pocztą są naliczane spore dodatkowe opłaty.

To co, wszystko jasne, pomogliśmy?