Letarg. Kamil Piechura

Kiedy umysł pochłania szaleństwo, śmierć wydaje się jedyna ucieczką.

Letarg. Kamil Piechura
Letarg. Kamil Piechura.

Szukasz wciągającej historii, od której nie możesz się oderwać? Brakuje ci poczucia dreszczyku, adrenaliny i zaskakujących zwrotów akcji? Koniecznie sięgnij po najnowszy thriller psychologiczny od Kamila Piechury. Ta książka zaskoczy nawet zagorzałych fanów gatunku. „Letarg” pojawi się w księgarniach już 18 marca nakładem wydawnictwa Initium.

Zobacz także: Mordercza rozgrywka. Ryszard Ćwirlej

Letarg. Kamil Piechura

Adam Lanke wiedzie ustabilizowane życie u boku kochającej żony i dwójki dzieci. Spokój rodziny zostaje jednak zburzony podczas sobotniego wyjazdu na zakupy. To miał być zwyczajny dzień, zwyczajne popołudnie… Nic nie zapowiadało dramatu. Echo wystrzału rozchodzące się po galerii handlowej stanowi jedynie początek makabrycznych wydarzeń, które wciągną Adama Lankego i jego bliskich w otchłań tragedii, a z czasem i nieludzkiego obłędu.

Wstrząsająca historia, nietuzinkowi bohaterowie, oniryczny klimat. Kamil Piechura w wyrafinowany sposób zaprasza czytelnika do mrocznego świata, gdzie nikomu nie można ufać, a zwłaszcza samemu sobie i własnym zmysłom. Hipnotyzujący, zupełnie nieprzewidywalny „Letarg” wciągnie czytelnika w odmęty szaleństwa. Szaleństwa, od którego nie ma ucieczki…

O autorze

Kamil Piechura urodził się w 1998 roku w Limanowej. Jest specjalistą branży IT, a personalnie także miłośnikiem thrillerów i horrorów. Jego literackimi idolami są amerykańscy pisarze Stephen King i Jack Ketchum. Poza zaczytywaniem się rynkowymi nowościami, w wolnych chwilach gra na gitarze. „Letarg” jest jego autorskim debiutem.