Mahalia – królowa współczesnego R&B, która współpracuje z producentami Drake’a i Sama Smitha, zagra po raz pierwszy w Polsce!

Niemal 9 milionów wyświetleń piosenki „Sober” na YouTube, którą artystka zaprezentwoała w popularnym cyklu COLORS SHOW. Wyprzedane koncerty w całej Europie. Supportowała show takich gwiazd jak Ed Scheeran czy Emeli Sandé.

foto. nstagram.com/mahalia

Młodej Brytyjce udało się uchwycić cienką linię między subtelną, a jednocześnie elektryzującą muzyką. Pragnie być autentyczna i niezwykle szczera. Jej teksty są bardzo osobiste, dzięki czemu łatwo się z nią utożsamić. Wychowana na dźwiękach Tweet, Lauryn Hill, Gil Scott i D’Angelo w wieku 12 lat otrzymała swoją pierwszą gitarę i zaczęła komponować.

Obecnie Mahalia jest w trakcie turnée po Europie. Zagra w Paryżu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie, Dublinie, Londynie oraz po raz pierwszy w Polsce: w Poznaniu w ramach projektu beat2beat.

Mahalia wystąpi w Poznaniu jako gwiazda projektu beat2beat – 28. kwietnia w poznańskiej Scenie na Piętrze.

beat2beat – cykl koncertów organizowany przez Estradę Poznańską, prezentujący artystów i artystki, których charakteryzuje świeże spojrzenie na muzykę i swobodne poruszanie się między muzycznymi gatunkami. W ramach cyklu w Scenie na Piętrze usłyszymy takich artystów jak: EABS, Mahalia, Linia Nocna, Yeah But No i Yoachim.