Marta Wierzbicka odchodzi z „Na wspólnej”!

Podobno planowała to od kilku miesięcy. Jednak dopiero ostatnio definitywnie pożegnała się z planem zdjęciowym serialu.

Facebook Marta Wierzbicka
Facebook Marta Wierzbicka

Przez prawie 12 lat mogliśmy oglądać aktorkę w roli Oli Zimińskiej w „Na wspólnej”. Dziś Marta mówi, że już czas ruszyć dalej. Jednak co stanie się z postacią? To pytanie na pewno zadają sobie fani serialu.

Dlaczego Marta zrezygnowała? Dementuje plotki o znudzeniu serialem i postacią, które ostatnio pojawiły się w mediach. Aktorka stwierdziła, że nadszedł czas na nowe wyzwania oraz nowe role.

Postać graną przez Martę będzie można oglądać na ekranie tylko do sierpnia. Czy bohaterka „Na wspólnej” zostanie uśmiercona? Nic z tych rzeczy. Scenarzyści zapewniają, że pozostawią Wierzbickiej możliwość powrotu na plan.

Póki co Marta pożegnała się z ekipą serialu. Tymi słowami podsumowała ponad 11 lat na planie:

Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda
 Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem go
towa na kolejne wyzwania. Wbrew temu, co piszą niektórzy, nic mi się nie znudziło i nie odchodzę bo już mi się nie chce. W dniu ostatnich zdjęć płakałam jak bóbr, bo tam na planie zostawiam kawał serca
Dziś już oficjalnie żegnam się z wielką rodziną Na Wspólnej TVN i ruszam dalej. Chcę mocno podziękować każdemu kogo poznałam i z kim pracowałam na planie, od producentów i reżyserów przez wszystkich aktorów, aż po naszych operatorów, oświetleniowców, kierowców, osoby od PRu oraz dziewczyny z garderoby i charakteryzacji! Na koniec zostawiam podziękowania najważniejsze: z całych sił dziękuję Wam, Widzowie moi kochani, za to że byliście, wspieraliście mnie i przeżywaliście te niezliczone przygody Oli!

Jednak fani aktorki nie mają powodu do niepokoju, ponieważ jesienią będą mogli zobaczyć ją w „Azja Express”. Tam razem z przyjaciółką, Oliwią, wybierze się w podróż po Indiach.

Facebook Marta Wierzbicka
Facebook Marta Wierzbicka