Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym działanie fizjoterapeutyczne.

 Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami

Całościowy masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym  działanie fizjoterapeutyczne. Ma zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej i masażu, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu.

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które po

Masaż ten cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Przy zabiegu masażysta używa kamieni z bazaltu pochodzenia wulkanicznego, mają one zwykle okrągły kształt, które idealnie wpasowuje się w dłoń” – mówi Marcin Papsiejew – masażysta Ambasady Urody PCME w Toruniu.

Budowa kamienia sprawia, że doskonale przemieszczają się po powierzchni ciała. Ponadto, mają one właściwości, które umożliwiają wykonanie zabiegu zarówno na ciepło jaki na zimno. W trakcie masażu rozszerzają się naczynia krwionośne i zwiększa się przepływ krwi, dzięki czemu substancje odżywcze szybciej dostarczane są do całego organizmu. Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym działanie fizjoterapeutyczne. Doskonale sprawdzają się w przywróceniu pełnej sprawności ciała po przebytych urazach. Ponadto zabieg ułatwia oddychanie całej skórze, a co za tym idzie poprawia jej wygląd, staje się on gładka i jędrna. Poza tym regeneruje organizm po długotrwałym wysiłku fizycznym i zwiększ zdolność mięśni do pracy. Oczywiście jak każdy niemal masaż ma działanie odprężające.

www.pcme