Masaż w czasie podróży? To możliwe!

maty za kolkiem
Wakacyjne wojaże przed nami. Jednak wielogodzinna podróż samochodem bywa często bardzo męcząca. Czas spędzony za kółkiem to duże wyzwanie dla naszego kręgosłupa. Jak wytrwać wiele godzin w aucie w drodze w góry czy nad morze? Wystarczy zabrać ze sobą jedną z mat Medivion.

Wakacje to czas relaksu i wypoczynku. Jednak początek urlopu często bywa trudny, ponieważ zanim dotrzemy do celu, musimy spędzić wiele godzin w samochodzie w jednej pozycji. W konsekwencji jesteśmy nie tylko zmęczeni, ale często odczuwamy też dyskomfort związany z bólem pleców czy nieprzyjemne napięcie w okolicach karku. Dzięki matom do masażu Medivion nawet najdłuższa podróż może być bardzo przyjemna. Już co drugi Polak skarży się na uciążliwe bóle pleców – często pojawiają się po długiej podróży. Inne konsekwencje wielu godzin w jednej pozycji? Bóle mięśni i stawów, skurcze, przewlekłe napięcie…

Maty do masażu MEDIVON, które można stosować w samochodzie pomogą złagodzić bóle pleców, rozmasują napięte mięśnie, przyniosą ulgę, a także zapewnią chwilę relaksu. Gdy pojawia się ten uciążliwy ból czy napięcie nie potrafimy się na niczym skupić i marzymy o jednym: uldze! Ból pleców podczas jazdy samochodem powoduje nie tylko dyskomfort, ale sprawia, że jesteśmy mniej skupieni na drodze. Mata Medivon CF-2606H to doskonałe rozwiązanie dla każdego kierowcy. Sprawdzi się zarówno w wielogodzinnej podróży oraz podczas stania w korku. Masażer wyposażony jest w dwie pary głowic masujących, które wiernie naśladują ruchy japońskiego masażu Shiatsu, który dedykowany jest przede wszystkim osobom zestresowanym, mającym osłabioną odporność, częste migreny czy zaburzenia układu trawiennego i oddechowego. Głowice poruszając się wzdłuż całego grzbietu oferując mocny i intensywny masaż pleców. Mata dodatkowo posiada funkcję podgrzewania, co czyni masaż nie tylko bardziej skutecznym, ale też przyjemnym. Natomiast opcja masażu wibracyjnego pobudza i stymuluje mięśnie, wspomaga krążenie, przyspiesza metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, rozluźnia.
Cena: 299,99 zł

BEZ NAPIĘCIA!

Masażer CF-2602 MEDIVON posiada pięć głowic wibracyjnych, które rozmieszczono tak, aby obejmowały różne strefy: plecy, biodra, uda. Mata posiada też pięć programów masażu: pulsacyjny, klepanie, ugniatanie, wałkowanie i automatyczny. Dodatkowo posiada funkcje podgrzewania. Masaż wibracyjny pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, ma pozytywny wpływ na krążenie i metabolizm. Pomaga także zwalczyć bezsenność.
Cena: 107 zł