Megan Markle wraca na plan filmowy?

Księżna po uwolnieniu się od monarchii postanowiła powrócić do starego zawodu.

Megan Markle wraca na plan filmowy?

Wiadomość o szokującej decyzji księcia Harry’ego i księżnej Megan wstrząsnęła nie tylko Wielką Brytanią. Od kilku dni para nie schodzi z języków – nawet Donald Trump skomentował rezygnację wyrazami współczucia dla królowej Elżbiety.  Od dawna w sieci pojawiały się wzmianki o zgrzytach w Buckingham Palace, ale nikt nie spodziewał się, że sprawy obiorą taki kierunek.

Jaki jest prawdziwy powód odejścia małżeństwa od obowiązków królewskich? Nie wiadomo. Para przysłania się potrzebą prywatności. Książe Harry i tak nie miałby szans na objęcie tronu, dlatego teoretycznie nic nie stało mu na przeszkodzie, by odsunął się od reszty rodziny. W praktyce sytuacja jest znacznie trudniejsza, bo rodzina odebrała to jako cios –  nawet brat Harry’ego, William, czuje się oszukany.

Wiele osób podejrzewa, że po rezygnacji żona księcia może zapragnąć wrócić do gry. Markle była aktorką. Największy rozgłos zyskała  z roli w serialu „The Suits”, a oprócz tego mogliśmy zobaczyć ją również w filmach takich jak  „Twój na zawsze” u boku Roberta Pattinsona i Zupełnie jak miłość” z Ashtonem Kutcherem. Faktycznie – nie minął tydzień, a na jaw wyszło, że księżna podpisała kontrakt z Disneyem. Ponoć umowa została zawarta jeszcze w 2019 roku, a Megan ma podkładać głos do jednej z animowanych produkcji.

Wpis znaleziono dzięki:

- Księżna Megan Markle

- Książe Harry

- rodzina królewska