Meksykańska fiesta inaczej

W tej zimowej porze roku, dzięki marce JemyJemy, która jest znana z gotowych i pożywnych zup, wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, aby przenieść się do słonecznego Meksyku, poczuć klimat letnich podróży i skosztować tamtejszych specjałów.

Nowa Zupa Meksykańska dołączyła do linii Zupy Świata, oferując delikatnie pikantny, pełen aromatu smak, przygotowany z naturalnych składników, bez dodatków konserwantów i sztucznych barwników.

To najnowsza propozycja będąca prawdziwą klasyką kuchni meksykańskiej. Lekko pikantna i aromatyczna zupa, przygotowana z mięsem wieprzowym oraz różnorodnymi warzywami, takimi jak czerwona fasola, cebula, kukurydza i papryka, została wzbogacona wyselekcjonowanymi ziołami i przyprawami. To nie tylko doskonała opcja dla poszukujących egzotycznych smaków, ale także szybki i smaczny pomysł na obiad w biurze, domu, plenerze czy podczas spotkań w większym gronie.

Gotową Zupę Meksykańską wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, aby cieszyć się pełnowartościowym, wyrazistym i sycącym daniem. Można ją serwować solo, ale także w towarzystwie nachosów i zapieczonego sera, tortilli, z natką pietruszki, świeżą kolendrą czy chrupiącymi grzankami.

W ramach linii dostępne są trzy wyjątkowe zupy: Tajska, Meksykańska oraz Węgierska Gulaszowa, zainspirowane smakami i składnikami z różnych kręgów kulturowych. Dzięki poręcznemu i lekkiemu opakowaniu typu doypack oraz naturalnym procesom utrwalania, każda z nich może być przechowywana poza lodówką do momentu otwarcia. Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży w atrakcyjnej cenie około 7.69 zł za opakowanie 400 g.