Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? Kim jest tajemnicza brunetka?

Piosenkarz opublikował na Instastories zdjęcie z tajemniczą kobietą. Jej wizerunek i przeszłość wzbudza wiele kontrowersji.

Michał Wiśniewski Foto. Instagram m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona, Dominika Tajner- Wiśniewska przeżywają ostatnio trudne chwile. Występy małżonki w „Tańcu z Gwiazdami” były przyczyną konfliktu, który zakończył się nagłym rozstaniem. Podobno w ich małżeństwie od dawna nie działo się najlepiej. Kobieta nie ukrywała rozpaczy i wciąż nieznany jest jej powód złożenia pozwu rozwodowego przez artystę. Zaczęto spekulować, że piosenkarz ma nową kobietę.

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia dodanego na Instastories Michała Wiśniewskiego?

Zdjęcie zostało niemal natychmiast usunięte. Największą uwagę przykuł opis pod zdjęciem z młodą brunetką. „Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz, ja nie myślę o tobie wcale”, napisał. Kobieta ze zdjęcia ma dość nieciekawą przeszłość. Mimo, że po opublikowaniu fotografii usunęła swoje konto na Instagramie, internautom udało się znaleźć informacje na jej temat. „Agnes” zasłynęła z udziału w trzeciej serii programu „Życie bez wstydu” w TVN Style. Następnie dała się poznać z bycia bliską przyjaciółką znanego patostreamera. Nowa znajoma Wiśniewskiego ma córeczkę, do której została pozbawiona praw rodzicielskich. Sąd wydał wyrok, który uzasadnił „nieodpowiedzialnością matki oraz zarobkami pochodzącymi z nielegalnego, przestępczego źródła”. W prowadzonych transmisjach nie bała się mieszać leków psychotropowych z alkoholem. W wolnym czasie lubi udawać się w egzotyczne podróże, a ponadto twierdzi, że pracuje w agencji pracy dla obcokrajowców.
Czy jest nową partnerką artysty, czy po prostu wykorzystuje szum medialny wokół niego dla własnej promocji?

Wpis znaleziono dzięki:

- Michał Wiśniewski

- Dominika Tajner Wiśniewska

- Nowa partnerka