„Mroczna wieża” oraz „Zawsze jest czas na miłość” przedpremierowo 5 sierpnia w kinie Atlantic

Dwa przedpremierowe filmy w jeden dzień? Brzmi jak idealna propozycja na sobotnie popołudnie!

Oba filmy ukażą się w sobotę, 5 sierpnia, w kinie Atlantic. „Zawsze jest czas na miłość” będziemy mogli zobaczyć o 16:50 natomiast „Mroczną wieżę” o 18:50. Dla fanów zarówno fantasy jak i komedii to prawdziwa gratka!

Zawsze jest czas na miłość
Zawsze jest czas na miłość

„Zawsze jest czas na miłość”

Niezwykła historia, która chwyta za serce i zdarzyła się naprawdę. Emily Walters, amerykańska wdowa, mieszka w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego mężczyznę, właściciela chatki na obrzeżach miasta. Między nimi rodzi się wyjątkowa więź, przecząca wszelkim konwenansom. Gdy mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, Emily robi wszystko, by mu pomóc. Z każdym dniem relacja przeradza się w „coś więcej”, a romans wypełnia lukę w życiu obojga.

 

Mroczna wieża
Mroczna wieża

„Mroczna wieża”

Filmowa adaptacja sagi Stephena Kinga. Ostatni Rycerz, Roland Deschain, uwięziony w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym jako Człowiek w czerni, ze wszystkich sił stara się powstrzymać go przed zburzeniem Mrocznej Wieży, która spaja światy. W imię przetrwania światów, w ostatecznej walce zderzą się ze sobą dobro i zło.

Bilety dostępne w kasie kina i na www.kinoatlantic.pl