Myszka Minnie otrzymała swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sław

W poniedziałek 22 stycznia Hollywoodzka Izba Handlu nagrodziła Myszkę Minnie gwiazdą w Alei Sław. Kto zjawił się na ceremonii?

Myszka Minnie otrzymała swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sław

W ceremonii udział wzięli Robert A. Iger, Chairman i CEO Disneya oraz światowa ikona muzyki pop Katy Perry.

“Myszka Minnie jest gwiazdą oraz ikoną mody odkąd pierwszy raz ujrzeliśmy ją w przełomowej animacji „Parowiec Willie”” – powiedział Robert A. Iger. „Jako gwiazda ponad 70 filmów, Minnie nieustannie bawi, wzrusza i przynosi radość milionom ludzi na całym świecie. Cieszymy się, że jej osiągniecia oraz wpływ na popkulturę zostały dostrzeżone i nagrodzone gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sław.”

Myszka Minnie, która wystąpiła w ponad 70 filmach jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie gwiazd Hollywood. Uwielbiana za radosną osobowość, została również muzą wielu światowej sławy projektantów, artystów oraz samych fanów. Charakterystyczne dla niej białe kropki są nieustanną inspiracją dla przemysłu modowego.

Myszka Minnie otrzymała swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sław

„Minnie ucieleśnia wszystko co kryje się w słowie „ikona”. Jej styl jest przykładem zabawy modą” – powiedziała Katy Perry. „Do dziś nikt nie zdołał pobić wdzięku z jakim Minnie nosi kokardę, kolor czerwony czy białe grochy. Ona ma wyjątkowy dar niesienia radości, a przychodzi jej to z olbrzymią łatwością, niczym mrugnięcie rzęsami. Jestem zachwycona, że mogę być częścią ceremonii uhonorowania Minnie gwiazdą w Alei Sław.”

Wśród gości specjalnych znalazła się również top modelka Heidi Klum.