Najlepsza aktorka, film i reżyser, czyli Orły 2016

Polskie Nagrody Filmowe "Orły" 2016 to odpowiedź na francuskie Cezary czy czeskie Lwy. To rodzaj zwieńczenia pracy aktorskiej

22.01.2016 WARSZAWA PREMIERA FILMU PITBULL NOWE PORZADKI N/Z MAJA OSTASZEWSKA
Maja Ostaszewska. GA

7 marca w Teatrze Polskim odbyło się wręczenie Polskich Nagród Filmowych Orły 2016. Wśród nominowanych można było spotkać wspaniałe gwiazdy sceny filmowej Janusza Gajosa, Maję Ostaszewską, Kingę Preiss, Magdę Cielecką, Martę Żmudę Trzebiatowską z mężem, Olgę Bołądź, Magdę Boczarską.

Najlepszą aktorką została  Maja Ostaszewska, filmem okazał się „Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej, a rola męska Janusza Gajosa z filmu „Body/Ciało” była zwycięska.

najlepsza aktorka film i rezyser orly 2016 0
Screen @fashionpost.pl
najlepsza aktorka film i rezyser orly 2016
Screen @moviesroom.pl
02.03.2016 Warszawa, Pa?ac Prymasowski. Konferencja prasowa Polskich Nagrùd Filmowych Or?y 2016 - spotkanie z nominowanymi i og?oszenie nazwiska Laureata Nagrody za OsiLgniÍcia Iycia. N/z Janusz Gajos
Janusz Gajos. GA

Wśród filmów europejskich zwyciężył „Młodość”, Paola Sorrentina. Za najlepszy filmowy serial fabularny uznano „Prokuratora” w reżyserii Jacka Filipiaka i Macieja Pieprzycy.

Screen @olgaboladz
Screen @olgaboladz
olga boladz orly
Olga Bołądź. Facebook

Nagroda publiczności trafiła do rąk filmu „Moje córki krowy”  Kingi Dębskiej, a muzyka, która została uwieńczona nagrodą do z filmu Wojciech Karolak  „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Pozostali nagrodzeni: to Anna Dymna za film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” i Wojciech Pszoniak  za role drugoplanowe.

Maciej Stuhr we właściwy dla siebie sposób zapowiedział nagrodzoną Maję Ostaszewską!

Posłuchajcie!