Najlepsze halloweenowe kostiumy gwiazd. Kto został królową upiorów?

Jeśli chodzi o przebieranki, to celebryci zawsze stają na wysokości zadania. W tym roku również nie zawiedli. Zobacz, jak święto duchów celebrowali Michał Szpak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kim Kardashian czy Heidi Klum.

halloweenowe kostiumy gwiazd
Najlepsze halloweenowe kostiumy gwiazd. Kto został królową upiorów? Foto Instagram @nataszaofficial @heidiklum @kimkardashian

Halloween to w Polsce nadal dosyć kontrowersyjne święto. Chociaż wśród młodszych pokoleń zyskuje popularność, a na okładkach co roku lądują zadziwiające halloweenowe kostiumy gwiazd, to wielu osobom jest ono mocno nie w smak – czy to przez brak zakorzenienia w polskiej kulturze, czy też przez pogańskie powiązania. Na temat swojego podejścia do święta duchów wypowiedziały się ostatnio m.in. Ewa Chodakowska czy Edyta Górniak. Trenerka przyznała, że dla niej przełom października i listopada to wyłącznie czas zadumy powiązany ze świętem zmarłych.

[…] zostałam wychowana, przeżywając ten czas inaczej.. Zarówno dzisiejszy, jak i jutrzejszy dzień, spędzam na wspominaniu tych, którzy już odeszli.. Modlitwie za nimi.. – napisała na Instagramie Chodakowska. – Może jestem staroświecka, ale wychodzę z założenia, że mam przynamniej 300 innych dni w roku, które mogę potraktować jako okazje do imprezowania..

Zobacz także: W tym roku Halloween straszy groźbą zakazu straszenia. Co dalej ze świętem duchów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Jednocześnie zaznaczyła, że nie ocenia postępowania innych, ponieważ sposób na świętowanie tego czasu jest sprawą indywidualną. Nieco inaczej do tematu podeszła Edyta Górniak, która ostro skrytykowała halloweenowe praktyki.

Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości. Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić. Jeśli wierzysz w Jednego Stwórcę, w Boga, to musisz także respektować Szatana. Urósł w siłę dzięki bezmyślności ludzkiej. Widzimy to szczególnie od prawie 3 lat. A ludzie, jakby mało było im bólu i cierpienia, tworzą kolejną przestrzeń opartą na tej samej vibracji – powiedziała gwiazda, która niedawno oznajmiła, że ma 4 tysiące lat.

Najlepsze halloweenowe kostiumy gwiazd

Wielu celebrytów cieszy się jednak 31 października i co roku zachwyca nas swoimi zwariowanymi kostiumami. Jak zawsze media na całym świecie rozpływają się nad dedykacją Heidi Klum. W tym roku modelka zaprezentowała się jednak w dosyć obrzydliwym stroju. Na własną imprezę przybyła bowiem jako robak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Prime Video (@primevideo)

Inna modelka, Hailey Bieber, postawiła z kolei na tradycję i zdecydowała się na kreację wampirzycy.

Natomiast Kendall Jenner wystąpiła jako… ogórek. Jej siostra Kim Kardashian przebrała się za X-menkę Mystique.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kim Kardashian (@kimkardashian)

Chociaż Mariah Carey założyła kostium wiedźmy, to najstraszniejsze w jej „halloweenowym” filmiku jest to, że zapowiedział on Boże Narodzenie – prawie dwa miesiące przed 25 grudnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mariah Carey (@mariahcarey)

Mało strasznie wypadła Nicky Minaj, która wcieliła się w postać Kopciuszka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)


Polskie Halloween

Również polskie gwiazdy mogły się w tym roku pochwalić wspaniałymi kostiumami.

Karolina Pisarek i Małgorzata Rozenek-Majdan postawiły na kostiumy stylu meksykańskiej Santa Muerte. Ta druga zaprezentowała się także w wersji rodzinnej, przebrana za bohaterkę serialu „Wikingowie”.

Na Halloween przebrał się również Michał Szpak. Włożył on kostium McDonald’sowej wersji klauna z filmu „To” na podstawie powieści Stephena Kinga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Agnieszka Woźniak-Starak została wilkiem.

W imponującym makijażu zaprezentowała się Monika Miller.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Natomiast influencerzy Jakob Kosel i Ciocia Liestyle postawili na ekipę ze Scooby Doo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Wolszczyk (@ciocialiestyle)

Z kolei Natasza Urbańska straszyła jako Barbie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)