„Niepewność Violet i Luke’a” Jessica Sorensen

Czy Violet i Luke'owi uda się odzyskać spokój, by mogli przezwyciężyć swoje lęki i stwierdzić, co naprawdę do siebie czują?

„Niepewność Violet i Luke’a” Jessica Sorensen

Życie Violet Hayes to katastrofa, ma wrażenie, że zaraz straci kontrolę nad sobą. Niespodziewane informacje spadają na nią jak grom z jasnego nieba i okazują się ostatnią kroplą, która przelewa czarę. W rezultacie Violet robi coś, przez co prawie traci życie. Całe szczęście, próba kończy się fiaskiem. Obiecuje sobie, że odtąd jej rzeczywistość będzie wyglądała inaczej. Próbuje więc dowiedzieć się, co tak naprawdę czuje do Luke’a Price,
jedynej osoby, która zawsze oferowała jej pomoc.

Ale Luke to alkoholik i hazardzista, który dopiero zaczyna zdrowieć i sam musi zmagać się ze swoimi demonami. Zakochał się w Violet, lecz boi się jej to powiedzieć, bo może ją tym wystraszyć, albo co gorsze, odkryć, że ona nie odwzajemnia jego uczuć, tym bardziej, że na jej życiu nadal mrocznym cieniem kładzie się chłopak z jej przeszłości.

Jessica Sorensen to amerykańska autorka powieści obyczajowych, romansów oraz książek z gatunku fantasy, przeznaczonych głównie dla nastolatków i tak zwanych young adult i new adult, czyli młodych dorosłych. Jessica ma na koncie ponad dwadzieścia serii oraz wiele pojedynczych powieści – razem ponad czterdzieści powieści, z czego kilkanaście jest w przygotowaniu, a niektóre są w ostatnim stadium publikacji.

Wpis znaleziono dzięki:

- "Niepewność Violet i Luke’a"

- Jessica Sorensen

- Amerykańska autorka