Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela – nowe informacje

W każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Jedni postanawiają walczyć o związek, inni podejmują decyzję o rozstaniu. Tak też było w przypadku Cichopek i Hakiela. Ta informacja zszokowała zarówno fanów, jak i znane postacie ze środowiska show-biznesu.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela - nowe informacje. Foto: instagram.com/p/CWIlbUusppm
Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela – nowe informacje. Foto: instagram.com/p/CWIlbUusppm

Rzekomy powód rozstania

W mediach pojawiło się już wiele spekulacji odnośnie nagłego rozstania pary. Na jednym z portali widnieje informacja, że fani aktora poddawali w wątpliwość nawet jego orientację seksualną. Według nich byłby to dobry powód dla którego ich drogi się rozeszły. Pojawił się w tej kwestii kolejny pomysł. Okazuje się, że bliscy pary mieli od pewnego czasu złe przeczucia co do związku Cichopek i Hakiela. Zaczęło panować wśród nich przeświadczenie, że powodem rozstania mogła być zdrada. Podobno mężczyzna zaczął bardziej o siebie dbać oraz pojawiać się w różnych miejscach bez małżonki, za to aktorka wydawała się bardziej smutna i nieobecna. Znajomi pary wysnuli wniosek, że Hakiel zadbał o siebie, ponieważ na jego drodze pojawiła się nowa osoba.

Jednak możemy się tylko domyślać, co zakończyło małżeństwo aktorów.

Katarzyna Cichopek na swoim instagramie wystosowała prośbę do obserwujących: „Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek- Hakiel i Marcin Hakiel.”