Ryan Reynolds zamierza wycofać się z aktorstwa

Aktor znany z m.in. takich produkcji jak "Deadpool", "Narzeczony mimo woli", a także ostatnio głośnej "Czerwonej noty" planuje na razie zniknąć z ekranów. Na jak długo?

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds zamierza wycofać się z aktorstwa. Foto Instagram @ryanreynoldsmyman

Ta decyzja może zasmucić wielu fanów gwiazdora. Po spektakularnym sukcesie „Czerwonej noty” na Netfliksie Ryan Reynolds ma zamiar zrobić sobie przerwę od grania. Co skłoniło aktora do podjęcia takiej decyzji i jak długo nie zobaczymy go na ekranie?

„Żeby nie przegapić tego czasu…”

Filmografia 45-latka jest niezwykle bogata. Zagrał on w wielu naprawdę popularnych produkcjach. Jest też zdobywcą kilku filmowych nagród i kilkudziesięciu nominacji. Być może dzięki tym osiągnięciom łatwiej jest mu czasowo rozstać się z branżą. Zwłaszcza że aktor chce teraz w pełni poświęcić się rodzicielstwu.

Najważniejsze jest to, żeby nie przegapić tego czasu z dziećmi – wyznał gwiazdor w rozmowie z Jessi Hempel z LinkedIn News.

Dodał także, że chciałby, aby jego pociechy miały jak najbardziej zwyczajny tryb życia. Sam Reynolds także pragnie zaznać nieco normalności, która umyka, gdy jest się rozchwytywanym aktorem.

– Teraz jest idealny moment na to, by na jakiś czas się z tego wycofać – dodał Ryan.

Na razie nie wiadomo, kiedy gwiazdor znów pojawi się na ekranach. Sądząc jednak po wieku jego córek (sześć, pięć i dwa lata), można przypuszczać, że nastąpi to nieprędko. Warto przypomnieć, że aktor wychowuje je ze swoją żoną, również gwiazdą filmową, Blake Lively.

Ryan Reynolds i kłopoty psychiczne

Jakiś czas temu wspominaliśmy o gwiazdorze w nieco innym kontekście niż ten dotyczący jego kariery. Mężczyzna wyznał wtedy, że zmaga się ze stanami lękowymi. Dodał także, że problem towarzyszy mu od wielu lat. Aktor w ten sposób chciał podjąć walkę ze stygmatyzacją zaburzeń psychicznych.

– Wiem, że nie jestem sam i, co ważniejsze, dla wszystkich takich jak ja, którzy przesadzają z obowiązkami, za dużo myślą, przepracowują się oraz nadmiernie się martwią, wiedzcie, że nie jesteście sami – napisał w mediach społecznościowych Reynolds w maju, Miesiącu Świadomości Zdrowia Psychicznego.