Od 6 maja do 13 maja 2024

W poniedziałek Barany będą w nie najlepszym nastroju, świąteczne jedzenie nie będzie im służyć, nawet śmigus nie poprawi im nastroju. Od wtorku będą bardzo...

znak zodiaku rozneBarany

Barany rozpoczną tydzień w dobrym  nastroju, będą pełne sił witalnych, perspektywa długiego weekendu wpłynie na nie pobudzająco. Od wtorku będą działać na zwolnionych obrotach, myślami będą już na wycieczkach. Od czwartku będą towarzyskie, będą miały świetne pomysły na spędzanie wolnego czasu, będą organizować imprezy na świeżym powietrzu przez cały weekend.

Byk

Byki w poniedziałek będą odpoczywać. Od czwartku ich praca przyniesie dobre wyniki, będą mogły spać spokojnie i zająć się rodziną i domem. Oddadzą się przyjemnościom zmysłowym oraz zakupom. Będą towarzyskie i cały długi weekend spędzą w gronie przyjaciół lub rodziny, dobrze się bawiąc.

Bliźnięta

Od poniedziałku będą nastawione towarzysko, będą planować na długi weekend imprezy na świeżym powietrzu i świetnie będą się przez cały weekend bawić. Bliźnięta na początku tygodnia będą energiczne, z zapałem wezmą się za obowiązki, aby w wolne majowe dni nie mieć nic na głowie. Od czwartku mogą liczyć na poprawę finansów, praca będzie spokojna i bezkonfliktowa.

Rak

Raki rozpoczną tydzień w minorowym nastroju, mogą się z kimś w poniedziałek pokłócić, nic nie będzie szło zgodnie z planem. Od wtorku atmosfera będzie lepsza, odczują poprawę w sprawach materialnych, zajmą się domem i rodziną. Od czwartku będą radosne i towarzyskie, spotkania z przyjaciółmi dobrze im zrobią, mogą oczekiwać dobrych wiadomości. Niedzielę spędzą w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Lew

W długi weekend z prawdziwą radością oddadzą się życiu towarzyskiemu, będą spotykać się z przyjaciółmi i doskonale się bawić. W środę będą odpoczywać na łonie rodziny. Lwy w czwartek będą miały dużo energii, będą bardzo przedsiębiorcze i kreatywne. Od piątku będą miały gorszy czas, mogą źle się czuć, mogą się z kimś pokłócić i będą ogólnie źle nastawione do życia.

Panna

Długi weekend nie sprawi im tyle radości, ile się spodziewały, mogą czuć się zmęczone, powinny zadbać o wypoczynek. Dopiero w środę poczują się lepiej i spędzą ją z rodziną. Panny w czwartek będą nastawione na ruch i działanie, uda im się dużo zrobić i przygotować do długiego weekendu. Od piątku będą miały dobry czas do pracy, a w domu ciepłą, rodzinną atmosferę.

Waga

Wagi pomimo długiego weekendu w poniedziałek będą mocno zaangażowane w pracę, będą też romansowe i pobudzone seksualnie. Od wtorku nastawią się na przyjemności zmysłowe, wybiorą się do fryzjera lub kosmetyczki, aby pięknie wyglądać w czasie wielkiej majówki. Od czwartkowego popołudnia będą bardzo towarzyskie, wszystkie weekendowe imprezy będą wyjątkowo udane. W niedzielę mogą mieć chandrę.

Skorpion

Skorpiony będą na początku tygodnia bardzo energiczne i będą chciały bardzo dużo zrobić, ale powinny uważać, żeby nie wymagać od siebie zbyt wiele. Od wtorku będą zajęte pracą i sprawami materialnymi. Choć będą zaangażowane w życie towarzyskie, dużo będą przebywać wśród ludzi to długiego, wolnego weekendu nie będą miały. Niedzielę poświęcą rodzinie lub ukochanej osobie, będą nastawione uczuciowo.

Strzelec

W długi weekend  nastawią się na życie towarzyskie, rozrywki i szaleństwa sportowe. W środę będą odpoczywać w bardziej bierny sposób. Strzelce od czwartku będą nastawione optymistycznie i bardzo pozytywnie, dzięki czemu świetnie będzie się im pracować. W piątek mogą czuć się przytłoczone obowiązkami domowymi, źle będą się rozumieć z najbliższymi.

Koziorożec

Koziorożce w poniedziałek mogą być rozdrażnione i poirytowane, wszystko będzie je denerwować. Od wtorku praca wpłynie na nie pozytywnie, sprawy zaczną się rozwijać we właściwym kierunku, zastanowią się nad sposobami wypoczynku w środę. W sobotę mogą wziąć udział w jakiejś imprezie, będą miały dobry nastrój. Niedzielę spędzą z rodziną, w domowych pieleszach.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą szczęśliwe i pełne radości życia, wszystko będzie im się udawało. Od wtorku mogą popaść w konflikt z rodziną na tle spraw materialnych i praktycznych. W weekend będą nastawione na rozrywki, będą dużo rozmawiać, plotkować i dobrze się bawić w towarzystwie przyjaciół. W niedzielę mogą czuć się przytoczone życiem rodzinnym.

Ryby

Ryby w poniedziałek mogą czuć się zmęczone, niechętnie wezmą się za organizację wolnego. Od wtorku poczują się bezpiecznie, pociągać je będą przyjemności zmysłowe, dobrze zrobi im relaksująca kąpiel lub wizyta u masażysty. Mogą też liczyć na przypływ gotówki. W  weekend mogą czuć się zmęczone i dopiero w niedzielę odżyją, dobrze się poczują w gronie rodziny.